Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randiznátok olyan emberrel,aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiznátok olyan emberrel,aki nem hajlandó megmondani mennyi idős?

Figyelt kérdés
Most teljesen mindegy,hogy férfi vagy nő,de nagyjából betudod lőni mennyi idős,de még sem hajlandó elárulni,mert hogy szerinte az csak egy szám.Én meg úgy gondolom,hogy ismerkedésnél igen is tudja a másik,hogy mennyi idős az adott illető, függetlenül attól,hogy férfi vagy nő.Vélemény?
ma 16:22
1 2
 11/19 anonim válasza:
12%
Én is Kérdeznék, nők ti randiznatok olyan pasival aki fetisiszta, és szeretne ha segítenétek a vágyaiban?
ma 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
De, olyan egyszerű, ahogy felveti. Mégis mi oka lenne valakinek arra, hogy titkolja a korát?
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"nagyjából betudod lőni mennyi idős"


Ez nem mindenkire igaz! Nekem is van olyan férfi ismerősöm aki legalább 10 évet letagadhat a korából (sokat sportol). És le is szokott tagadni pár évet amikor felszed egy nőt. Később mondja meg a valódi életkorát amikor már szerelmes belé a nő.

Amúgy Gajdos Tamásról sem mondaná meg senki hogy 66 éves. ("Az elmúlt hónapban három világbajnoki címet nyert a masters öttusa-vb-n, és mindhárom duatlon bajnoki számban is a dobogó tetejére állhatott.")

Rábai Balázs sem néz ki 50 évesnek.

Úgyhogy szerintem nem mindegy ki hány éves, mert van aki jól tartja magát, simán kinéz kevesebbnek. És ha esetleg később az egyik gyereket szeretne, nagyon nem mindegy hogy a másik fél hány éves.

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, offos. Ki szórakozik mégis ilyennel?
ma 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert aki ilyen alap dolgokat nem mondd el azzal nincs mit kezdenem.
ma 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

ma 17:45


Na ezt kérdezem én is.Mi lehet az oka?Miért nem meri vállalni valaki a korát? Őszintén szólva,most találkoztam ilyennel életemben először.

ma 19:01
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nős, vagy defektes.
ma 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Te vagy a no ., es 20 as eveid elejen jarsz..
ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem, nem vok ovis, nincs időm erre, pénzt keresek inkább, mint hogy ovissal beszélgessek.
ma 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!