Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szívesen randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szívesen randiznátok borderline személyiségzavarral élő lánnyal?

Figyelt kérdés

Alig ismerjük egymást (2x találkoztunk, nem randi céljából, csak úgy hozta az élet), de sokat ír, megoszt nagyon személyes dolgokat, meg pl. nyaralni szeretne velem menni, én pedig nem tudom, hogy tartsak távolságot, vagy engedjem, hogy megismerjük egymást, aztán kiderül.


Kicsit vonzó, és kicsit ijesztő is.


tegnap 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy ilyen személyisége van?
tegnap 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha személyiség alatt személyiségzavart értesz, akkor abból "gondolom", mert mondta, diagnosztizálták, és néhány tipikus "tünet" abszolút stimmel.
tegnap 21:54
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó és konkrétan ez miben nyilvánul meg nála?
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva semennyire.
tegnap 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments.
tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Dehogy randiznek:D marmint ez sajat preferenciam de nincs szuksegem labilis partnerre. Persze ismerkedjetek es ne vadidegenektol kerdezd ezt. Nem jonnnek ossze vele millio okbol de ez en vagyok
tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!