Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Skizofrén nők, ti szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Skizofrén nők, ti szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán nem terveztek párkapcsolatot?

2023. febr. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

"Skizofrén nők"


A skizofrének általában nem tudnak róla, hogy azok. Vagy ha tudja is valaki, nem ismeri be. Gyógykezelt meg olyan, mint bárki más, csak szedi amit kell vagy jár, ahová kell.

2023. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ketlem, hogy tul sokan lennenek itt az oldalon.
2023. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Miért ne lenne? Az emberek 1%-a skizofrén.

Nyugaton az allopátia nem sok lehetőséget kínál egy skizofrén diagnózissal ellátott embernek tényleges gyógyulásra.

Emiatt szerintem a skizofrének nem hiszem hogy aktívak lennének a társkeresésben.

De kellő pszichoterápiával , gyógyszer szedésével, és más gyógyászati rendszerek igénybe vételével pl.:( Ayurvéda , Kínai medicína)ténylegesen újra vissza lehet térni a hétköznapi emberekhez.


Bocsi a tippjeim nem biztos , hogy ez izgat , de hátha hasznos.

Omega 3 , b vitaminok , d vitamin, glicin.

Mantrák amik segítenek pozitívá tenni a gondolatokat, emellett vallási tanítokat hallgatni jó dolog, illetve a földelés.

Én is skizofréniával kűzdöttem.

Szerencsére valamiért szerencsém volt és sikerült a legjobb gyógyítókat megtalálnom.

Szóval hajrá.

2023. febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Persze, mind az ötünknek van pasija. Eleinte furcsán néztek emiatt, de aztán megértették hogy ez nem megcsalás, mert csak a testünk ugyanaz, mi teljesen mások vagyunk.

Csak az a fontos hogy ne randi, vagy főleg szex közben váltsuk egymást. Bar az egyikünk baratja mar mondta hogy szivesen megdugna mindnyájunkat. Kis perverz.

2023. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Az emberek 1%-a skizofrén. Nyugaton az allopátia nem sok lehetőséget kínál egy skizofrén diagnózissal ellátott embernek tényleges gyógyulásra."


Ráadásul mennyien lehetnek félrediagnosztizálva? Nekem is ráírtak a kezelési lapomra olyasmiket ami nem is igaz. Pl.: BNO F2080 - Egyéb schizofrénia. stb.

2023. febr. 5. 22:32
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, de azt hiszem azért kevés embert diagnosztizálnak félre.

A gyógyszer attól még fontos amit az orvos felír.

Az az alap. Nem akartam a nyugati orvoslás ellen beszélni , mert megtesznek mindent amit tudnak.

2023. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!