Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy biszexuális férfival?

Figyelt kérdés
tegnap 17:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem.
tegnap 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem
tegnap 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem.
tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem
tegnap 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ide fogok válaszolni, mert egyszer már válaszoltam ilyen kérdésre és utána a privátra, és nem tudom, te voltál-e, de igent mondtam volna alapból.


Nem tudom, hogy te voltál-e (előző nickem volt az), de valaki kifejtette nekem, hogy nem azt jelenti neki a biszexualitás, hogy monogám, csak mindkét nembe szerelmes tud lenni - amiben benne lennék -, hanem állandóra kell neki egy férfi meg egy nő is, tehát valami poliamor cuccot akar, és kb lehordott, hogy önzés megtagadni a párodtól, ha épp másra vágyik.


Azóta a válaszom egy NEM.

tegnap 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem
tegnap 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Soha.
tegnap 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem/mennék bele soha. Eleve Nehéz olyan partnert találni akivel szellemileg, érzelmileg és szexuálisan is passzolunk. Hát még ha a másik félnek ilyen extra vágyai vannak. Nyilvánvaló, hogy az igények nem lennének kielégítve, mert lehetetlen. Nő vagyok és az is kívánok maradni, nem tudok férfi is lenni és nem is akarok. Heteroszexuális vagyok és csak ilyen férfival kezdek kapcsolatba.
tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%

Ha egyedülálló lennék akkor igen.

Amit az 5-ös ír az a perverz idióta engem is betalált már. Ilyen 3-as felállású alárendet baromkodás kizárva.

tegnap 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem
tegnap 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!