Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti randiznátok egy biszexuális férfival?

Figyelt kérdés
2023. okt. 22. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Még mindig nem.
2023. okt. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, mivel heteroszexuális vagyok és heteroszexuális ember érdekel párkapcsolat területén.
2023. okt. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
Megis mi ertelme lenne ennek bzikam?
2023. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig jobban bejönnek mint a heterok. Mindegy is, úgyis foglalt vagyok.
2023. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne? Ha egyszerűen én is az vagyok?

Persze, nem ezért az egy tulajdonságért.

A jelleme, a személyisége, a kisugárzása sokkal jobban érdekel.

2023. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Biszex férfi vagyok, és eddigi 40 évem alatt összesen ketten tuasítottak el emiatt. Pedig soha nem csináltam belőle titkot.

A többséget teljesen hidegen hagyja, de olyannal is találkoztam, akinek ez határozottan tetszett.

Persze, itt majd tele fogja spamelni pár homofób a lenéző és gyűlölködő kommentekkel a kérdést, de a tapasztalatom az, hogy a valóságban ez nem szignifikáns hátrány.

2023. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvasva a válaszokat itt, komolyan eltöprengtem. Mi a francot számít egy nőnek, ha a párja biszex? Hogy ha megcsal, nem csak nővel tudja megtenni? De jó esetben hűséges, szóval semmi értelme gondolkodni rajta. Csak mert biszex, nem biztos, hogy akarni is fogja az ágyban a másféle felállást egy nővel. A biszex nem azt jelenti, hogy titkon meleg, de azért beáldozza magát egy nőért, hanem azt, hogy nővel is szereti csinálni, tehát ugyanolyan, mint egy hetero. Ezt magam biszex nőként mondom. Gyönyörűek a nők, nem taszít, hogy női párom legyen, de ha férfi párom lesz, akkor is teljesen rendben lesz, és nem fogom azt kérni tőle, hogy tegyen úgy néha az ágyban, mintha nő lenne. A szexuális szabadság meg nem ettől függ, hogy ki mit akar az ágyban, és hogyan, heterók közt is vannak dolgok, amiket az egyik nem akar, a másik meg igen, ezeket át kell beszélni. Hogyan lesz ebből egyáltalán elutasítás? Az emberek komolyan minden szrságért eltávolodnak már egymástól, ez a zéró kompromisszumkészség nagyon béna. És ilyen dolgokért, aminek különösen jelentősége sincs.
2023. okt. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Na és honnan lehet azt tudni, hogy egy pasi bi, vagy heteroszex?

A homlokára nincs kiirva, sőt a cerka sincs " összefiekálva"!

2023. dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!