Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Holnap találkozok 1 csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap találkozok 1 csajjal nem tom mi téövö legyek?

Figyelt kérdés
nem volt még barátnőm és most fogok eggyel találkozni tetszik nekem és én is neki .De félek egy kicsit kérlek mit csinálak junk?
2010. nov. 4. 19:36
1 2
 1/14 don pepe válasza:
hát figy attol függ hány éves vagy és a csaj hány éves ha ezt most gyorsan még le írod akkor segíthetek ;)
2010. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne félj, minden azon múlik, h élőben is tetszel-e neki.
2010. nov. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
-.-' Azt ne mond mar hogy nem tudtok valamit csinálni fogadjunk fiatalok vagytok, de ennyi fantázia nincs? Elmehettek vacsorázni, biliárdozni, valahova beülni, múzeumokba menni,sétálni valami szép parkban vagy elhagyatott helyen, lehet menni biciklizni és még kismillió lehetőség van. Beszélgetni lehet akármiről sport, időjárás, milyen a suli, magadról ő magáról. Kis fantáziát...
2010. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Félni igazán nincs miért s mitől. Amúgy is tilos! ;)

Beszélgess vele! Az a lényeg, hogy kifejezd az érdeklődésedet iránta. Ha tetszetek egymásnak, minden jól fog menni úgy is! Ha esetleg valami nem is sikerül 1000% gördülékenyen, akkor rá se ránts! A jóra koncentrálj és örülj nagyon neki! Érezd jól magad, s igyekezz, hogy ő is jól érezze magát. Ez a lényeg. :)

Esetleg nem árt, ha biztosítod a további kapcsolatfenntartást. (Ha nincs meg még: e-mail, telefonszám, vagy további közös program tervbe vétele.)

2010. nov. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

18 én

15 csaj

2010. nov. 4. 19:51
 6/14 don pepe válasza:
hát akk már meg teheted h mozi vacsi séta minden és akk majd beléd kavarodik nem kellegyből az első talin lesmárolni elég ha hagysz neki egy kis időt ;)
2010. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

na meg volt a tali és nagyon jó volt :)

és a csók is de jó volt

2010. nov. 6. 18:44
 8/14 anonim ***** válasza:
Grat ;)
2010. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szia !


szuper, hogy beírtad, hogy megvolt a randi, mert mások csak kérdeznek, és nem jönnek vissza leírni, hogy milyen volt.


Légyszives fejtsd ki bővebben, hogy milyen volt, mert én meg majd jöv. héten találkozok a csajszival.

Én 20 éves pasi vagyok., de nekem még csak első randim lesz.


köszi

2010. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
menjetek oan helyre ahol sok ember van és akkor nem fogsz beparazni mikor én randiztan először akk a csaj magához akart hívni valami szoborhoz és mondtam hogy menjünk inkább plázaba...és végül oda mentünk és nagyon jól ment majd fél évig jártunk :D
2010. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!