Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most találkozok először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most találkozok először a csajjal. Mit lehet és mit nem?

Figyelt kérdés
Mint írtam most fogunk először találkozni, és azt kérdezem h mit lehet 1. randin csinálni, mit engedhetek meg magamnak?
2011. febr. 14. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami a lényeg, ne legyen egyoldalú a baszélgetés, ne is ilyen kérdez felelekes mint pl hogy vagy stb, hanem tegyél fel kifejtendő kérdéseket..


Ami a tárgyilagosságot illeti. Majd a helyzet hozza magát, de szerintem - ha van elég kémia köztetek - egy csók simán belefér :)

2011. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A lány habitusától függ.

Én épp tegnap randiztam (szintén 1. randi) egy lánnyal, akiről a kinézete alapján azt gondoltam, ágyrajárás lesz a vége. De kiderült közben, hogy nem csak egy darab hús a lány, hanem érző lélek. Puszi történt, elején és a végén, s alig várom, hogy újra találkozzunk.

2011. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönön a válaszokat :D írhattok még!!
2011. febr. 14. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:

hát szerintem azt majd ott érezni fogod..

pl.: főleg elköszönésnél, ha a szemedbe néz, akkor szerintem elköszönésnél megcsókolhatod..

2011. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha külsőre bejössz a csajnak, mindent lehet. Ha nem, akkor pedig semmit.
2011. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és csók közbe egy kis fenékfogás?
2011. febr. 14. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tapasztalatból mondom, hogy ne siesd el. Én is már egyből éreztem ilyen helyzetbe, hogy nyeregbe vok és ez nem jó. Megcsókoltam őket már az elején és utána már nem is volt az igazi... pedig azt hittem. Szerintem ismerd meg, és csak kicsit később csinálj bármit.
2011. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!