Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 nap múlva találkozok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nap múlva találkozok a pasimmal akivel neten járunk eddig csak msnen beszélgettünk és most talizunk először mire száíthatok hogyan köszön? úgyértem szájrapuszi v lesmárol? :S

Figyelt kérdés
2008. dec. 24. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
neten járás?? ilyenről se hallottam,de az attól függ mióta "jártok" szerintem..
2008. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
neten járás dolog nekem is tetszett. am nemtom sztem neten nem lehet járnixD
2008. dec. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem ;D
2008. dec. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érti hogy neten keresztül ismerkedtek meg. És most találkoznak elsőnek. Én is igy voltam vele. a Vége felé a lány vette a bátoságot hogy megfogja a kezem :D Szájrapuszival köszöntünk :P
2008. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is neten ismertem meg a barátnőmet, tök véletlenül, nem csetelős/ismerkedős oldalon. Elkezdtünk beszélgetni, kb 1 hónap után elhatároztam magam h jó ne csak neten dumáljunk, lementem hozzájuk. Először nem volt semmi, kézfogás sem csak beszélgettünk, de egyre jobban megkedveltük egymást, puszival köszöntünk el. Aztán elkezdtünk találkozgatni egyre sűrübben, elkezdtünk járni :P Ez kb 8 hónapja volt, azóta is járunk =)

Tom, h ezzel nem a kérdésedre válaszoltam, de lehet, hogy érdekesnek találod.


Szerintem ilyen első talikor ne nagyon számíts semmire még akkor se ha neten azt mondogatja a "pasid", hogy szeret, te vagy az egyetlen, igazából még nem is ismeritek egymást, neten tök más az ember, mint élőben.


Sok sikert.

Boldog karácsonyt, kellemes ünnepeket kívánok.

2008. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még az előzö válaszhoz. Volt barátnőm írt egy levelet amit a végén adott oda amit csak akkor bonthattam ki miután elköszöntünk. csinált egyet arra ha nem volt jó és arra ha jó volt. :P szerencsére a jót kaptam. Én örültem neki :P
2008. dec. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22:14 sztem te a 22:12 vagy mert én a 22:13 vok
2008. dec. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
hogy lehet a neten járni??? megbeszélitek msn-en, hogy jártok, pedig még nem is találkoztatok???? Úristen....
2008. dec. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mire számíts? Engem a srác szájra puszival fogadott! De ez nagyon sok mindentől függ...pl. szimpi leszel-e vagy sem?!

Neten járni pedig nem lehet! :)

2008. dec. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegi barátomat én is neten ismertem meg.(de mi egy hét msnezés után találkoztunk is:) ) Régóta együtt vagyunk és pár hónapja mondta, hogy először amikor meglátott olyan zavarban volt,hogy legszívesebben elsüllyedt volna.Ez azért volt,mert mikor messziről megláttam már,akkor mosolyogtam mint egy vadalma:) Azért tetszett neki,mert azt mondta csak úgy sugárzott ezáltal belőlem a magabiztosság(egyébként épp hogy egy kicsit magabiztos vagyok!:)).Hiába beszéltek úgy,mintha a "barátod" lenne,Te kezeld úgy,mint egy kedves ismerősödet!Mosolyogj nagyon sokat,ez lefogja venni a lábáról,ne érezd magad zavarban,az elronthat mindent...Mire számíthatsz?:D Hát ha elég önbizalma van,elég bátor és tetszel neki első pillanattól ahogy meglát,akkor lehet csók lesz,ha nincs elég bátorsága,de tetszel neki,akkor randi végén kapsz csókot/puszit,de ha nem tetszel neki,akkor se az elején,se a végén ne várd...De ott van még az a lehetőség,hogy nem kapsz se puszit se csókot,attól még tetszhetsz neki,csak vagy korainak érezte a csókot illetve puszit,vagy csak nagyon nem mert lépni:D Kicsit bonyolultan írtam le,tudom:D De remélem ki tudod bogózni:D Sok sikert,és ha összejön,akkor boldogságot!:) További Kellemes Ünnepeket!:)
2008. dec. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!