Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozok egy netes csajjal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozok egy netes csajjal. Mi van ha mégse jön be? 17/f

Figyelt kérdés
Már most kétségek között vagyok. Nem tudom, hogy mit akarok tőle...
2010. okt. 13. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán még levelezned kellene vele.
2010. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor legyen gerinced, és mondd meg a szemébe őszintén, hogy bocsi, nem erre számítottam, nem jössz be, ne raboljuk tovább egymás idejét.


De amúgy ha nem vészes, érdemes lehet elbeszélgetned vele, mert hátha a beszélgetés nyomán megváltozik róla a véleményed pozitív irányba.


Anno egy bizonyos netes lányról elsőre én is azt hittem, hogy barátságnál több nemigen lesz, de aztán mégis úgy hozta a sors, hogy már hosszú évek óta együtt vagyunk vele, és közben össze is házasodtunk. :)

2010. okt. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, elsőre meg ne hallgass. Minél előbb találkoztok élőben, annál jobb, mert akkor legalább már a valóságot látjátok, és nem csaljátok meg magatokat a fantáziáitokkal.


Azt pedig, hogy mit akarsz tőle, még menet közben is eldöntheted, lásd feljebb. Vagy majd a későbbiekben. Csak ne húzd túl sokáig - és ha TÉNYLEG nem tetszik, akkor NE HITEGESD, hanem MONDD MEG NEKI, és lépj tovább, hogy ő is továbbléphessen. Így tisztességes.

2010. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és első talin hogyan viselkedjek? szeretem ilyenkor átgondolni a dolgokat. de így nehéz, hogy nem tudom, hogy mi a célom.
2010. okt. 13. 19:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincsen vele célod. Találkozol vele, ismerkedtek, és ha bejöttök egymásnak, akkor lehet valami, ha meg nem, akkor nem.

Nem értem, ez miért kérdés, és nem értem mit jelent, hogy "célod" van vele.

2010. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

1x már voltam hasonló helyzetbe és akkor már előtte tudtam, hogy mit akarok.

Nem hiszem, hogy gond lenne a belsőjével, de lehet ami képeken csak kicsit zavar, az élőbe jobban fog, de lehet észre se veszem élőbe és ezért van bennem kétség.

2010. okt. 13. 19:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem. Kérj tőle még több képet! Szerintem jobb, ha biztosra mész, mert amúgy kellemetlen szitu lesz...
2010. okt. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
van sok... de 2 féle énjét látom..
2010. okt. 14. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!