Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bizonyíték, hogy a kemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonyíték, hogy a kemény munka eredménye Ferrarit hoz?

Figyelt kérdés
[link]
ma 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a kérdésed és a video között mi az összefüggés.
ma 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A napi 12 órában kapálás is kemény munka, de nem túl jövedelmező.
ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1


Úgy mint a Ferrariban ülő hölgy.

Így értettem.

ma 08:53
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

1. Ilyen mondást még nem hallottam.

2. Kinek mi a kemény munka. Persze, van az a réteg, aki szerint csak az a munka, amikor vki 40 fokban címerezi a kukoricát vagy építkezésen robotol. A nőt amúgy nem ismerjük, így nem tudni, hogy eltartja vmi pasi vagy gazdag családból származik, vagy ő kereste meg a pénzt. És igen, lehet, hogy prostitúcióval, de annak is megvan a nehézsége (nem tudom, hogy hány férfi lenne hajlandó több évig, hosszútávon undorítóan kinéző vén, gyakran igénytelen, kövér nőkkel kefélni kielégítő módon).

ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4. vagyok: azt még elfelejtettem odaírni, hogy nem véletlen azért, hogy a férfiak ennek a nőnek buona seráznak negédesen, nem a Kasszás Erzsinek. Ha még eltartott meg k...a is, az azért sikerült, mert bizonyos férfiak ezen a szinten vannak így rá van kereslet.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy egy ilyen autót akár bérelni is lehet. Attól mert benne ül még nem láttad az adásvételit, meg a autó törzskönyvét.
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!