Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magányos,régóta társ nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos,régóta társ nélkül vegetáló,szex nélkül hervadozó nők,ti le tudnátok végre adni egy kicsit az extra igényeitekből és tudnátok értékelni a vidéki élet egyszerű parasztromantikáját a tévés celeb József gazdával? Vagy hasonló kaliberű palival?

Figyelt kérdés

Manapság ha egy férfi a klasszikus értékeket képviseli és ezek mentén rendezi be az életét, hű a hitéhez és fel meri vállalni az érzelmeit akkor lassan már muszáj lesz tévés társkereső műsorokba jelentkeznie ha nem akarja egyedül leélni az életét.

Szomorú ez.

[link]



#Párosodna a gazda
ma 08:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"egy nőnek barmikor,ertsd BÁRMIKOR akad akivel szexelhet"

Mondjuk nekem például nem, illetve max. "olyan is..." kategória, szóval rám tényleg igaz a hervadozás, elég durván, de még így sem kérnék ilyenekből.

ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8 Milyen gyakran nyírod a füvet? Csak mert itt nálunk naponta 2 naponta nyírják, mert fűnyíró nélkül félnek kimenni a kertbe, még megszólják őket hogy pihennek. Ha más nem sövénynyíró kell, zúgás nélkül elveszik az ember.
ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
0%

11, a 9-es sem nő. Ostobaságokat beszél.

Én 30 vagyok még szűz, mert nem találok szerelmet.

Hogy a kérdésre válaszoljak:

Nem, nem tudnék, mert ha külsőleg nem vonz, akkor nincs mit tenni. Sok jóképű fazon viszont megbízhatatlan, ezért nem jó kapcsolatra. Ez van.

ma 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13# pedig de,nő vagyok. Ne adjátok már a kérdező alá a lovat! Nem látjátok, hogy direkt hergel?

Jó, lehet van aki olyan torz arcu vagy annyira túlsúlyos, hogy az égvilágon senki nem kivanja meg,de azért valljuk be, hogy elég ritka. Egy átlagos nőnek jut szex. Nyilván nem mindegy kivel és milyen minőségű,de ne hagyjuk már hogy a kérdező alázgassa itt a női nemet,csak mert egy nő se akar alá feküdni!

ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
46%

Én átlagon felúl nézek ki, és nincs partnerem mert aki lenne az nekem fúj.

Szóval nem jut, kisanyám. Kápis?

ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

3 éve vettem az a szüleim birtokát, van 8Ha föld, 3Ha állattartásra, maga a tanya is több ezer nm... van 4 emberem hozzá. 95% mindent magunkba termelünk a többi eladásra került.


egyéb kérdés?

ma 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ja azt elfelejtettem h ha szex kell akkor bármikor kapok helyen okos pasiktól...
ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%
14: Te ugyanúgy hergelni akarsz az ilyen állításokkal. Csak azt hagyod figyelmen kívül, hogy annak is szarul esik ám, aki igenis hervadozik, és emiatt már alapból iszonyatosan frusztrált.
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
15 es 18# nekem 8. Akkor adjátok lejjebb az igényeiteket és feküdjetek be a kérdező alá. Komolyan nem fogom fel hogy miért nem veszitek észre mire megy ki a kérdés. Nekem aztán nem célom a hergelés, egyszerűen csak látom, hogy a férfiak kb bárkit megdugnának. Sose voltam én se egy hű de jó nő,de volt miből válogatnom. A kerdezohoz hasonló paliknak pedig pontosan ez fáj. És bocsánat,most nyers leszek és bunkó,de azok a nők akik tényleg senkinek de senkinek se kellettek, általában a saját igénytelenségük volt az ok, nem pedig hogy olyan csunyak lettek volna. Persze lefogyni nem megy,csinosabban oltozkodni vagy vonzó hajat vágatni nem megy, esetleg sminkelni,marad a sírás. Ami bocsánat,de pontosan ugyanolyan taszító, mint férfi oldalról,mert az igazság az, hogy krva sokat tudna tenni mindenki, hogy legalább 1!! Embernek felkeltse a figyelmét,aki neki is kéne,de sirni meg genetikára fogni sokkal könnyebb
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18-as, nem hergelni akar a 14, hanem a kérdező hergelését akarta elütni. Amúgy meg a rossz szex rosszabb mint a semmilyen szex, úgyhogy tényleg nem fog a nők nagy része egyéjszakásozgatni, csak mert Pistike megsértődött Csillukára még anno az oviban.. mert szerelmet vallott neki és megsértette az érzéseit, elment Józsikával papás mamást játszani, és Pistike azóta egyéjszakásozgat, közbe fényezi magát hogy ő jólelkűnek született, de a csúnya nők tökretették. Ja, 1 nő, max kettő, még az őskorban, azóta nyafizik.
ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!