Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magányos,régóta társ nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos,régóta társ nélkül vegetáló,szex nélkül hervadozó nők,ti le tudnátok végre adni egy kicsit az extra igényeitekből és tudnátok értékelni a vidéki élet egyszerű parasztromantikáját a tévés celeb József gazdával? Vagy hasonló kaliberű palival?

Figyelt kérdés

Manapság ha egy férfi a klasszikus értékeket képviseli és ezek mentén rendezi be az életét, hű a hitéhez és fel meri vállalni az érzelmeit akkor lassan már muszáj lesz tévés társkereső műsorokba jelentkeznie ha nem akarja egyedül leélni az életét.

Szomorú ez.

[link]



#Párosodna a gazda
ma 08:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%

En ismerek ilyesmi srácot. Kinézetre kb egy chad. Komolyan.

Es van földjük családi gazdaság az anyja napi 16 órát is dolgoztatja a fiait azok meg vakon csinálják.

Én városi vagyok. Évek óta videocsetelunk meg online szerelem megy.

Es jonne hozzám(én értelemszerűrn nem megyek ott halnék meg "falun" a munkában), de annyira gyereknek érzem még akinek az anyja dirigál. Nekem meg nem kell gyerek

Kőkemény megélni városban is. Ide kell a talpraesettség ész okosság rafináltság nem ez a naiv gyermeki álmkdozások amik neki vannak. Pl gyereket is akar. De bele se gondol hogy milliokba van egy gyerek meg 20 évre elkapál minimum..

ma 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

1.vagyok

Még annyit mikor mondtam nekem tetszenek a bmw-k, meg kocsi kéne a gyerekhez is, elkezdte a jogsit is! Hogy ő de jönni akar hozzám! Megcsinálta és megvan a bmw is!:)

Nagyon szerelmes annyira imádom őt.

Legutobb irtam neki hogy kizárt hogy en egyedul neveljek gyereket de erre mondja dehisz ő ott lesz velem. Ja mondom de meddig..?

ma 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem ti két külön világ vagytok #1-es,csak a testi vonzalom van meg ami meg kevés lenne egy hosszú távú kapcsolathoz. Te nem látod benne a férfit,nem tudod igazán tisztelni, a srác pedig nem látja még azt hogy neki nem való egy nagyvárosi életet élő nő.
ma 08:36
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

De látom benne a férfit és évek ita beszélunk csetelunk soha nem szexeltünk még, nem testi vonzalom alapú az egész hanem lelki.

Igen más világ a gazdasag meg a város nyilván. Pont ezért csak videocset megy évek ota. Es ezért is beszélem le mindig arrol hogy jöjjön hozzám.

ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%
#1 Érdekes, anyám és mamám felnevelt kocsi nélkül falun, kis szegényes házban, kis veteményessel, valamint olyan minimális bevételből, amit erőlködve se tudnál elképzelni, és soha nem éreztem, hogy hiányom lenne bármiből. Sajnálom, de a hiba a te látásmódodban van, túl magasról tekintesz le szörnyülködve.
ma 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom ez a klasszikus értékek borzalmasan hangzik. Ez általában azt jelenti hogy anyu megmondta neki hogy kell egy menyecske, aki nokedlit szaggat és takarít egész nap, és vért izzad a pasi hogy megfeleljen a mamának, de nincs jelentkező az istennek se.

Vidéken meg csak annyi dolga lenne hogy egy kicsit vonzóvá teszi a környezetét, mint egy nyaralóhely, és dőlnének a csajok. Nem az a tipikus pusztulat hangulat és környezet.

ma 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%

5 én meg több ezer km eket gyalogoltam màr, es nem cűgölnék igy pl egy 2 évest pl keresztul a városon. Plane nem 3at vagy ki tudja mennyi lenne.

En nagyonis jol tudom mivel jár az ha njncs kocsi. Meg utazzál a balatonra fél napot 3 gyerekkel vonaton meg bőröndöt. Mire odaérnék beleőszültem volna csak az útba.

ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen nőt ismerek, akik élvezik ezt az életet, én pasasként megzavarodnék ettől.

Pedig vidéken élek, saját kertes kégliben. Néha lenyírom a füvet, aztán csóközön.

Meg a házat removálom, hogy az eső ne essen be.

Sokaknak a vidéki életről a sz.ros csizma, malacok, legyek, rengeteg meló jutnak eszébe.

Hihihi.

ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%

Olyan szinten süt a nőgyülölet ebből a kérdésből, hogy kár is rá normális valaszt adni.


Szex nélkül hervadozo...hagyjad már magad. Te vagy az akinek nem jut szex,egy nőnek barmikor,ertsd BÁRMIKOR akad akivel szexelhet,hiaba nem birja elviselni a férfi-egód

ma 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki vagyok, pont a "klasszikus értékekből" nem kérek.

6-os nagyjából leírta, még azt hagyta ki, hogy legyen gyerek, ne is egy, és az is teljes egészében a "menyecske" dó'ga és gondja legyen, persze szó nélkül fogadja el a mama elavult, nem ritkán kártékony gondozási és nevelési elveit. Meg hogy a mamán kívül vannak egyéb családtagok, rokonok, szomszédok, közeli barátok és távoli ismerősök, illetve egy komplett környék, akiknek mindnek meg kell felelni szintén.

ma 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!