Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindig amikor látok egy jó csajt valahol egyedül (például teremben) és azt gondolom szingli, nemsokára mindig megjelenik egy csávó aki állgigantizmusban szenved, odamegy hozzá, és lekapja a csajt?

Figyelt kérdés
tegnap 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
:DD
tegnap 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Miért van az, hogy mindig amikor látok egy jó pasit valahol egyedül (például teremben) és azt gondolom szingli, nemsokára mindig megjelenik egy 100D-s mellméretű csaj, odamegy hozzá, és lekapja a srácot?
tegnap 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
#2 nem mindig nagy mellű, de fixen kerek seggű és szép lány :)
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Amúgy általában a csajok nagyon ritkán vannak egyedül. (főleg buliban)

Ha épp egyedül vannak, akkor épp várnak valakire.

Minap buliban láttam egy egyedüli milfet, jól le is itta magát, és jó páran bepróbálkoztak nála, annyira könnyű esetnek tűnt sokaknak. Na az ilyen a ritka eset, ilyenkor tényleg azért van egyedül, hogy valaki közelítse már meg.

tegnap 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
miért olyan meglepő, hogy a jó csajnak az esetek többségében van párja?
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
#4 én világ életemben egyedül jártam kondizni, az aktuális pasijaimmal nem szeretek mert tök más ütemben edzünk, ez nem egy páros program max. azoknak, akik elkummantják az egészet. Sok más nőt is egyedül szoktam látni, nem tudom honnan veszitek ezt.
tegnap 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

6-os, ha a kérdező a "teremben" részt úgy értette, ahogy te írtad, hogy EDZŐteremben, akkor igazad van, mivel edzőteremben tényleg nem jellemző, hogy társaságban szoktak járni. Ott teljesen más a szitu... nyilván.


A kommentemből lejöhetett volna, hogy én nem edzésre gondoltam.

Bár lehet én értettem félre a kérdező "terem" kérdését... azt hittem, minthogy belépni valamilyen terembe, bár, kocsma termébe stb


Ha tényleg edzőterem, akkor igazad van :) (ettől függetlenül, amit leírtam - edzőterem kivételével - valós dolog; buli helyekre nagyon ritka, hogy egy nő egyedül megy. )

tegnap 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!