Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő egy átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő egy átlagosan kinéző 40 év körüli egyedül álló férfinak társat találni, ha intenzíven ismerkedne élőben is és neten is?

Figyelt kérdés
júl. 31. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Negyvenes nőként nekem 5 év alatt sem sikerült, de neked legyen szerencséd, hogy 1 éven belül "becsajozol".
júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet így megmondani, még csak tippelni sem.

Nagyban függ attól, hogy hol lakik, ott milyen lehetőségek vannak, mennyire válogatós, milyen a személyisége, vannak-e gyerekei, milyen az anyagi helyzete, stb stb.

júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Férjemnek első talalkozos ismerkedese voltam netrol

4 hónapja élt akkor egyedül, pár hete badoozott

Nekem ez pár évbe telt

júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
40 körül már a férfiaknak jóval könnyebb a helyzetük. Feltéve ha korabeli nőt keresnek, mert a fiatal nőkre óriási a kereslet.
júl. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Szexre valakit 2-4 hét alatt bármikor, kapcsolatot 8 év után találtam.
júl. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindentől függ.

Első sorban attól, hogy mennyire vonzó.

Sokat számít, hogy milyenek az elvárásai a nők téren, mennyire kompromisszum kész és a környezetében mennyi a potenciális jelölt.

júl. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!