Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mennyire kizáró ok az, ha a pasi érzékeny, intenzíven tud érezni?

Figyelt kérdés
Például olyan esetek, hogy romantikus film közben könnyezik, van minden esetben amikor valami meghatót lát.
2016. aug. 7. 18:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem ez aranyos :)
2016. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkább az a kizáró ok, ha nem ilyen. (Na jó, a könnyezést nem várom el senkitől, én se sűrűn szoktam.)
2016. aug. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Náluk ez nagy baj! :D legyél érzéketlen, baxógép, egoista, ez náluk tökéletes.
2016. aug. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Engem zavarna, de ez nem azt jelenti, hogy érzéketlen párt keresek, viszont egy ilyen ember menekülne tőlem, amint megismeri a hátteremet, vagy ha nem is, de nekem kellene az ő támaszának is lennem, ami már megterhelő lenne.
2016. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3


Tény, hogy sokan az olyan férfit preferálják, de ők olyanok is. Zsák a foltját megtalálja. Akiknek olyan férfi kell, azokat a nőket nem keressük ugyebár? Keressük csak a hozzánk hasonló lányokat/nőket!

2016. aug. 7. 19:07
 6/11 A kérdező kommentje:

4


Megkérdezhetem, hogy milyen háttérről van szó, ami ennyire durva?


Támasznak lenni meg...nem erről szól egy kapcsolat, hogy egymással megoszthatja a problémáit mindkét fél? Szerintem teljesen normális, hogy időnként mindenkinek támaszra van szüksége.

2016. aug. 7. 19:09
 7/11 anonim ***** válasza:
az a nő, akinek párja érzései megterhelő, hogy várhatja el, hogy oda vissza működjön a támasz? persze az jó ha egy férfi babusgat! na az ilyen nők megérdemlik ha kihasználják őket.
2016. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
# 7 Időpont ma 19:11 - Van, amikor már megterhelő tud lenni. Ajánlom figyelmedbe A bájkeverő című film második kívánságát...
2016. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

No problem, mert nem nézek romantikus filmeket! xD Ha meg egy-egy szépen felépített robbantáson vagy lövöldözős jeleneten érzékenyül el, akkor le is pacsizok vele!

Amúgy tényleg nem baj ha emellett nem egy anyuci pici fia. Nekem volt ilyen barátom, nem ez volt a baj, hanem hogy mellette az anyja vágta a körmét, sírva rettegett ha cigányok sétáltak el mellettünk és képet lett volna kutyába is lemenni, hogy mindenki elfogadja...

2016. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az már tényleg cink.
2016. aug. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!