Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet komolyan venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet komolyan venni egy olyan férfit, akivel egy hete intenzíven chatelünk, de még nem hívott randira?

Figyelt kérdés
2022. jan. 10. 22:08
 1/10 anonim válasza:
100%
Szerintem egy hét még nem olyan vészesen sok, vannak akik szimplán csak “biztonsági játékot” játszanak. Ettől még nem biztos, hogy szórakozna veled vagy nem lennének komoly szándékai, lehet csak ilyen típus, én is szeretem inkább először jól megismerni a randi partneremet és csak utána találkozni.
2022. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Engem 3 hónap után hovitt el. Valamiért úgy éreztem érdemes várni és eddig nem is csalódtam, pedig elég nehezzen jöttünk ősze (korkülömbség, neki van egy kis problémája szex téren és nem egy kezdeményező ember), de már 1 éve jól megvagyunk, lassan költözünk ősze.

3 hónapig folyamat írtunk. Találkoztunk is, de csak azért mert a munkahelyén is lehet beszélgetni.

Egy hét nem a világ.

Azt neked kell érezni érdemes e varni.

N29

2022. jan. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, inkább örülnék, hogy időt hagy egy kicsit "megismerni" egymást. Nekem kicsit nyugtalanító tud lenni, amikor egy online ismerkedésnél néhány nap után felmerül a személyes találkozó. Akkor még semmi féle bizalom nem alakul ki az oldalamról és az online tér védőpajzsként működik. Nem baj ha hagy időt arra, hogy az ilyen falak leomoljanak.
2022. jan. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az egy hét bőven jó . Volt párommal több hét után találkoztunk.
2022. jan. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hét, az nudli. Mindenképpen érdemes várni.
2022. jan. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érdekes, nálam meg fordítva van, mindig kibújik a randi alól...


f31

2022. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 maoriérzések ***** válasza:
Nem értem,most az a baj,hogy egy tőmondat után még nem akar megdugni?
2022. jan. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy komolyan venni? Nem attól vesz feleségül, hogy heteket vár a randival. Ha jól elbeszélgettek, egy hullámhosszon vagytok, akkor érdemes várni. Lehet, hogy csak visszafogottabb természetű. Légy türelmes, majd kialakul. De nem érdemes terveket szőni.

Volt, akivel jól elchateltünk, jóval később találkoztunk. Én jól éreztem magam, ő meg pár randi után eltűnt. Úgy tűnik, mégsem egymást kerestük. :)

2022. jan. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon.


Aki komolyan szeretne veled ismerkedni, az 1 hét után már minimum elkéri a telefonszámodat, hogy beszéljetek. Aki csak csetel, az szerintem inkább csak időt tölt. Elszórakozik, és vagy lesz belőle valami, vagy nem. Valószínüleg mással is chetel rajtad kívül.


Próbáld ki, hogy egy kicsit ne legyél olyan intenzív. Ne nézd meg rögtön az üzeneteit, tedd le a telefont akár 1 napra is. Mondjuk nézd meg este, válaszolj kedvesen, mondd, hogy dolgod volt, nem érsz rá egész nap a neten lógni, még 1-2 kedves üzenetváltás, és aranyosan elköszönsz, fáradt vagy, elmész aludni. Ezt csináld egy pár napig, pontosabban csak ezt csináld. És meglátod, a férfi hogy reagál. Ha ezek után eltűnik, akkor ne sajnáld, nem jelentettél neki különösebben semmit. Ha továbbra is keres, netán elkéri a telefonszámod, vagy randit kér, na, akkor lehet majd kicsit komolyabban venni. Addig semmiképp.


Persze, ez csak az én meglátásom.

2022. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mára randira hívott.

2 hét telt el

2022. jan. 19. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!