Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok nálatok, hogy szokott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok, hogy szokott kialakulni egy férfi iránti vonzódás?

Figyelt kérdés

Milyen folyamatokon mész keresztül?


Hogy döntöd el, hogy igen én akarom ezt a pasit?



tegnap 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Mint egy férfi.
tegnap 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tartalmas beszélgetés, megismerés
tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Mi az, hogy milyen folyamaton?
tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetéssel, lehet, hogy külsőre nem annyira jön be, de a belső sokat tud dobni és a személyiség.
tegnap 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Összességében a kisugárzás számít. Okos, rátermett, nagylelkű, ezek vonzó tulajdonságok számomra. Illetve az is, ha azt látom, hogy én is tetszem neki.
tegnap 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen változó. Van egy ember, aki tetszik kb külsőre is, de az után kezdett el vonzani konkrétan, miután párszor hallottam beszélni, tetszett a hangja, meg láttam munka közben, hogy mennyire érdekli az, amit csinál, jókedvű, meg lecsekkoltam Facebook-on és tök aktívnak tűnik a szabadidejében is, szóval összességében egy normális felnőtt férfi benyomását kelti a sok hisztihuszár között, akik végigszenvedik a munkanapot aztán ledöglenek otthon a gép elé. (Én is szoktam játszani, nem ez a baj.)

Egy másikkal egyszer véletlenül egymáshoz ért a kezünk és ő is vonz azóta.😃 Pedig előtte őt is csak simán jó fejnek tartottam, nem gondoltam úgy rá.

De voltak olyanok, akik simán csak külsőre tetszettek és vonzottak már azelőtt, hogy jobban ismertem volna őket.


De ez csak a vonzalom rész, eldönteni, hogy na igen ez kell nekem, azt csak azután szoktam, ha már túlvagyunk pár beszélgetésen, ismerem a gondolatvilágát, hozzáállását a számomra fontos témákhoz, stb.

tegnap 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Lady Beth ***** válasza:
Megfigyelem hogyan viselkedik.
tegnap 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
51%
Nem annyira jó pasit, csajokat Tinderen, többi társkeresőn stb. balra húz és úgy leszarja a belsőt, hogy csak na. Szarik a 95% társkereső a belső "vonzódásra". Pofavizit 5 másodperc és húznak balra
tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
51%
Már az a divat, hogy a társkeresőn bemutatkozást se írj, pofavizit 3-5 mp és megvan a társ, akit d.gna, vadul szexelne vele.
tegnap 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!