Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellemetlen lehet olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen lehet olyan nővel randizni aki.. hát magasabb szinten áll?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy 29 éves nővel. Egyetemet végez,fogorvosnak készül.Édesapja sebész.Én sima szakmunkás vagyok átlagos családból,és neki esetleg ez nem lehet ciki?Tudja már mivel foglalkozom,társkeresős oldalról fedezett fel. Vissza fogott,elmondta ő is hogy rosszul sikerültek a kapcsolatai,meg dolgozik is recepciós átmenetileg. Én örülnék persze ha működne
tegnap 20:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
A randi még oké. Majd bukik a dolog a későbbiekben.
tegnap 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

Többdiplomás nőként írom, ne így fogd fel! Sok értelmes vonzó pasit ismerek, akik nem agyoniskolázottak, ellenben az egyetemen annyi debil pasi volt, hogy ne tudd meg... egyikkel sem akartam volna összejönni.


Koncentrálj az erősségeidre, biztos sok vonzó tulajdonságod van.


Ha meg kiderül, hogy sznob a csaj és lekoptat, akkor csak örülj, hogy nem kell vele bajlódnod.

tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Az én páromnak 3 diplomája van. Nem büfészak. Nekem szakmunkás. Jól megvagyunk. 41f
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Bátyám szobafestő, sógornőm gyógyszerész doktori cimmel. Cirka 30 éve együtt vannak.
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Villanszerelő vallalkozó a vőlegényem. Az érettsegit, mellettem csinalta meg, (minimális rőszak hatasára) 😅 Nekem most lesz meg a 3. diplomám! Lehet találgatni, ki keres többet. (Segitek, nem én)

2es jól írja: Koncentralj az erőséggeidre

tegnap 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

1


Ismerek egy faszit, a vízműnél dolgozik mint vízvezetékszerelő, a felesége pedig az egyik megyei NAV kirendeltség vezetője. Nem egy városé, hanem az egész megyéé.


Férfiként pedig ebben az esetben meg kell védenem a nőket, mert mindig a nőket éri az a vád, hogy csak a pénz-pénz-pénz kell nekik és mindenkinek meggyőződése, hogy ha Bwm-vel járna akkor minden nő bele akarna ugrani a farkába, ami igaz a szolis Barbikra meg a trafikos Julcsikra.


Egy magas(abb) szinten lévő nő előbb rántja meg a vállát és megy kapcsolatba egy nála alacsonyabban pozícionált palival, mint egy szolis Barbi. Hiszen utóbbi ha jobb életet akar, akkor kénytelen modernkori Gold diggerkedést űznie. Egy tanult, értelmes, okos, jó munkahellyel és fizetéssel rendelkező nőnek ilyesmire nincs szüksége.


Nyilván nem feltétlen egészséges a túl nagy bérszakadék, de minden egyéb igazából az egyénen múlik. Az hogy mit gondolsz a világról, milyen céljaid vannak, hogy en bloc hülye vagy-e, annak semmi köze a papírhoz meg az iskolákhoz. Neki mondjuk valószínű nagyobb a lexikális tudása mint neked (bár ez sem feltétlen igaz), de ez tulajdonképpen önmagában semmit nem jelent.

tegnap 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Neked már kellemetlen csak nem tudom miért.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha felmerül benned ez a gondolat, az lesz.
tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Én szeretem a szakmám,mellette mindenre megvan a jogsim kivéve a nagymotor.Annak idején ez a sulis dolog..nagy részben vártam arra,hogy kitörjek otthonról:).

Jó tulajdonságaim vannak azért persze,meg felé is nyílt vagyok. Inkább most legyen bukta ha valami nem tetszik

tegnap 21:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Diplomásként jelenleg nekem is ,,csak" egy érettségivel+szakmával rendelkező pasi tetszik.

Engem egyáltalán nem zavarna, hogy nem diplomás. Az egyetemen annyi gyökeret megismertem, hogy egyáltalán nem akarok ott ismerkedni..

tegnap 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!