Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kellemetlen lehet olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen lehet olyan nővel randizni aki.. hát magasabb szinten áll?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy 29 éves nővel. Egyetemet végez,fogorvosnak készül.Édesapja sebész.Én sima szakmunkás vagyok átlagos családból,és neki esetleg ez nem lehet ciki?Tudja már mivel foglalkozom,társkeresős oldalról fedezett fel. Vissza fogott,elmondta ő is hogy rosszul sikerültek a kapcsolatai,meg dolgozik is recepciós átmenetileg. Én örülnék persze ha működne
tegnap 20:41
1 2
 11/15 Lady Beth ***** válasza:
100%
Nem jelent semmit csak légy önmagad.
tegnap 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Tul komoly hangvetelu lesz a beszelgetes.. olyan szak szavakat fog hasznalni amiket nem ertesz, mert a celja hogy dominaljon es minnel jobban megmutassa mennyivel okosabb nalad..
tegnap 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12 gondolom magadból indulsz ki, mert a környezetedben mindenki okosabb nálad. Ez nem lehet nehéz, ha képes vagy a szakszavakat külön, a minélt pedig két n-nel leírni. Csodálom, hogy boldogulsz egyedül anyuci segítsége nélkül.


Ha a kérdező egy fokkal értelmesebb nálad, nincs miért aggódnod érte. De cuki tőled amúgy.

ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13. Tudok helyesen írni te mocskos patkány! Az , hogy nem figyelek oda rá mindig ne tévesszen meg az értelmi szintemről!!! Üdv egy informatikus mérnők te xarházi!
ma 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na kérdező látod könnyű jobbnak lenni az átlagos gyakoris pasiknál, itt ez a színvonal :D
ma 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!