Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Ne udvarolgassál, hanem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ne udvarolgassál, hanem hívjál már randira te hülye" lányok, gondoltatok már ilyet valaha?

Figyelt kérdés

Tehát van egy pasi, aki bombázgat ilyen dicséretekkel, bókokkal (messenger).

De ti már nem is reagáltok, csak álltok az üzenetek felett, és azt mondjátok magatokba:


"Ne bókokat küldözgessél, meg dicséreteket, hanem hívjál már randira ba......zzmeg"


(De persze ti nem csináltok semmit)


Na ilyesmi volt már veletek?


ma 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Mi a kérdés?
ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Nem, mert lassú vagyok, nekem ez pont jó.
ma 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem értem el semmit sem vele
ma 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Akit érdekelsz, az fog reagálni. Akit nem, az fog ignorálni. De messengeren bókolgatni elég kockázatkerülő, semmitmondó, bókolgassál, beszélgessél élőben.
ma 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

A #4-esnél a pont. Azért nem reagál a csaj, mert már nem érdekeled annyira, tök felesleges randira hívnod. Nem tudott kialakulni társalgás, kétirányú kommunikáció, így szimpátia, vonzalom sem.

Az okés, hogy 1-2 bók, de ha valakinek semmi másból sem áll a "tudománya" az roppant idegesítő lesz, s először csak nem reagálsz, utána meg letiltod.

ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki írásban bókol nekem, azzal nem szeretnék találkozni.
ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!