Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lesz-e valaha második randi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz-e valaha második randi?

Figyelt kérdés
Körülbelül 2 hónapja ismerkedek egy sráccal. Körülbelül 3 hete találkozunk, és utána egyből megbeszéltük, hogy lesz folytatás, a helyszínt is nagyjából lefixáltuk. Viszont ez azóta nem történt meg, és kezdek félni, hogy nem is fog. Azóta egyébként minden nap beszélünk chaten. Jogos a félelmem?

jún. 25. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Hagyni kell ami nem megy.
jún. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem világos....


Azóta is beszéltek chaten....és egyikőtök sem kérdezte meg a másikat, hogy akkor találkoztok e??

jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Te miért nem kérdezted meg?
jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy nem értem az embereket... Miért nem kérdezel rá? Ha minden nap beszéltek, akkor csak szóba lehet ezt hozni, nem?

Akár burkoltan, akár nyiltan.

jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden ismerkedős dologgal kapcsolatban axióma, hogy ha nem egyértelmű igen, akkor nem.
jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
3hét!? Felejtős! Ha egy pasi akar az minden nap akar!
jún. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Úristen, akkor mi a tályogról beszéltek naponta chaten? Nem értem az embereket, hogy bírnak ennyit mellébeszélni. Mondjuk azt is utálom, mikor úgy titulálják az irkálást, hogy beszélgetés:)
jún. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá. Te figyelj Pisti, a hétvégén én épp ráérek, nem lenne kedved találkozni újra?! És majd mondd rá valamit, lehet azt várja most te kezdeményezz.

Ha mindennap beszéltek, csak érdeklitek egymást.

Egyébként messze laktok egymástól? Nehéz összehozni a találkozót?

jún. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rákérdeztél? :)
jún. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!