Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell mindent ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindent ennyire siettetni?

Figyelt kérdés

1 hét levelezés után találkozzatok.

A 2 vagy legkésőbb a 3. randin csókold meg.

X idő után már legyen szex...


Aztán ott áll az embert, hogy van 1 vagy 2 gyereke és próbál elvállni attól akivel 1-2 hónap után házasodott össze.


Én nem mondom, hogy fél évig levelezzenek a neten, vagy várjanak hónapokat az első csókkal, de ha valaki komoly kapcsolatot akar, akkor nem lehet mindent elkapkodni.

Több ismerősöm is van akik hónapokat vártak a szexel, mert nem akartak egy "idegennel" lefeküdni. És mindegyik azt mondta, hogy megérte várni, mert sokkal sobban megismerte a másikat és nem csak egy szexkapcsolat lett (végre) az egészből.


tegnap 12:41
1 2 3
 21/25 Cpt_Obviously ***** válasza:
77%
Az hogy mikor fekszel le valakitől nem egyenesen arányos a házasság gyorsaságával... nálunk első randin szex volt, kiderült hogy passzolunk benne, 6,5 évvel késöbb házasság. Idén már a 10. közös karácsony.
tegnap 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
33%

Miért kéne hogy legyen egy univerzális recept? Mi az első randin lefeküdtünk, de csak 6 év múlva házasodtunk, és 8 év után született gyerek. Megérte az első randin lefeküdni, azóta is jó érzés visszagondolni hogy már akkor ennyire bíztam benne, pedig alapvetően tök bizalmatlan vagyok. Mégis tudtam hogy ő nem csak megdugni akar.

Én pl azt nem értem, hogy mi a tökömet lehet hetekig levelezgetni valakivel akit személyesen nem is ismer az ember. Nekem ez így nagyon szemelytélen lenne. Meg amúgy értelme sincs, írásban mindenki olyannak láttatja magát amilyennek akarja. Élőben viszont nincs susmus. A többivel kapcsolatos érveket teljesen megértem, persze hogy valakinek kell a mélyebb kötődés a testiséghez. Nem vagyunk egyformák. A hetekig levelezgetést viszont nyomorult dolognak tartom. Mintha gyávák lennének az emberek személyesen megismerni egymást és megmutatni magukat. Helyette kummantanak a képernyők mögött. Ha valaki komoly kapcsolatot akar, akkor nem értem minek húzza a saját idejét ilyen komolytalankodással.

tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

"Élőben viszont nincs susmus."


Pff, dehogynem. Tök jó, hogy neked mázlid volt, de nem mindenki képes lelkileg idegenekkel szexelni.


Pedig azzal kezdted, nincs recept, de csak sikerült lenézőre. Nyomorult... az igen.

tegnap 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Oké, igazad van, a nyomorult agresszív szó volt. Arra gondoltam vele, hogy az ember természetes közege nem az online tér, hanem a real life. És nekem furcsa, hogy a mai világban ennyire online zajlik egy olyan dolog is, mint az ismerkedés. Mivel így pont csak a lényege veszik el a dolognak. Lehet, hogy aki írásban nagydumás poéngyáros, az élőben megszólalni sem mer. Vagy ha megszólal büdös a szája. Vagy összességében valami nagyon negatív kisugárzása van. Ha velem akarna hetekig levelezgetni valaki, akkor tuti azt gondolnám hogy valami gáz van vele. Vagy a másik oldalról, én pl picit pösze vagyok, valaki nagyon kihallja, van aki észre sem veszi. Már ez is frusztrálna, hogy mi van ha ez zavarná a másikat élőben, meg kell-e említsem előre. Szóval magammal kapcsolatban is ugyanúgy lennének kétségeim, hogy hoznám-e azt élőben, amilyennek a másik elképzel. Igazából ha valaki jó emberismerő, akkor pár perc élő beszélgetésben többet lehet megtudni a másikról mint hetekig tartó online szépelgésből. Persze, élőben is lehet kamuzni, de azért sokkal nehezebben, meg sokkal konkrétabb dolgokról. Online meg egy egész kamu-személyiséget fel lehet építeni és ez még csak nem is feltétlen tudatosan történik. Szimplán mindenki máshogy kommunikál írasban mint szóban, más reakciókat ad ha van ideje gondolkodni, mint ami természetesen jönne. És igen, azt tartom, hogy nem egészséges dolog mikor sokszor azt olvasom, hogy valaki hű de szerelmes, aztán kiderül, hogy élőben még nem is találkoztak a nagy szerelemmel. Akkor az adott ember nem is a másik személyt szereti, hanem azt az fantáziaképet amilyennek a levelezés alapján gondolja a másikat.
ma 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Lady Beth ***** válasza:

Bette Midler két hét ismeretség után ment hozzá Martin von Haselberghez és a mai napig is együtt vannak.


A főnököm két hét ismeretség után költözött össze a jelenlegi férjével és a mai napig is együtt vannak.


Én két hét ismeretség után csókoltam meg a páromat... :D


A lényeg az, hogy szerintem abszolút egyén függő, hogy ki hogy mit és ameddig nem bántasz másokat, csináld úgy ahogy jól esik!

ma 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!