Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én akarom siettetni ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én akarom siettetni ennyire?

Figyelt kérdés

1 hónapja megismertem egy férfit tinderen. Néhány nap beszélgetés után randira hívott. Teljesen átlagosan, munka után mentem oda, soha nem is gondoltam, hogy bárkinek tetszeni fogok, sőt úgy könyveltem el az egészet, hogy nem is sikerült ( pedig lekísért hazakísért ) Azóta még négy alkalommal találkoztunk a lakásán. Utolsó két alkalommal meg akart csókolni, de nem hagytam. Elég szégyenlős vagyok...De persze, mondtam neki, hogy akarom őt.

Az elöző és a mostani hétvége sajnos kiesik, mert egyikünk sem ér rá. És már most úgy érzem, hogy nem bírom kivárni. Azt hiszem beleszerettem és szeretnék vele összejönni, de szerintem ő még mindig csak ismerkedni akar. Abból gondolom, hogy burkoltan megmondtam neki, amire azt válaszolta lényegében, hogy nem kell elsietni semmit.

Lényegében én ezt tényleg elsietem közel a 30as éveimhez képest, vagy tényleg idő kell egy kapcsolat elindulásához.

Sajnos elég amatőr vagyok ehhez...

Köszönöm a válaszokat



2022. febr. 3. 07:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

4x lakásra mentél, egy csókot nem hagytál, 30 felett, de bele vagy szeretve.

Jó korai össze-vissza trollkodás.

2022. febr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Az elsőhöz még annyit hogy 1 hónapja ismered így valóban korai még ez az egész ne siess. Azért egy csókot hagyhatnál az nem a világ vége.
2022. febr. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Ha a lakására hív, akkor nem ad semmit bele az egészbe.
2022. febr. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem túl reális, hogy kapcsolatot szeretne, ha mindig a lakására visz fel.
2022. febr. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
41%
#3, a pélójàt mindenképp beleadta volna 😉
2022. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

3-4.


Én is sokszor a lakásra viszem fel randizni a nőket, de megmondom nekik előtte, hogy "Semminek nem kell történnie odafent, amit ne akarnánk mindketten." - Ezzel jelezve, hogy nem azért hívom fel őket, mert szexet várok mindenképpen. Én szeretek néha otthon is lenni randi közben. Lehet zenét hallgatni, főzőcskézni, zavartalanul beszélgetni. Aztán rengetegszer még csók sem lesz belőle az első alkalmakkor, nemhogy szex. Csak a lakás nyugis. Az pedig külön örömet jelent, ha a nő bízik annyira bennem, hogy fel is jön.


De pl. tavaly amikor a covid miatt fél évig le volt zárva az ország, akkor nem is nagyon lehetett máshova menni télen a fagyban, mint valamelyikőtök lakására randizni. (Vagy max. a fagyban sétálni odakint.)

2022. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem mindenki ilyen gavallér, #6.😀
2022. febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Amikor a srác lakásán találkoztok, akkor eléd megy legalább, vagy te mész még házhoz is?
2022. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :D

8#:Mindig lejött elém autóval, pedig mondtam, hogy tudok gyalogolni és haza is fuvarozott

2022. febr. 3. 08:45
 10/15 anonim ***** válasza:
69%

9#

Úgye tudod hogy te alacsonyítod magad?

Nem, nem tudsz elsétálni egy férfi lakására az első randikon. Már az hogy oda mentek az sem a legjobb.

Ilyenkor még javában tartalmi időt, programokat kéne szerveznetek.

2022. febr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!