Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc éves nő vagyok és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc éves nő vagyok és úgy érzem eltelik felettem az élet. Szeretnék már haladni házasság gyerek saját ház. Nem akarom siettetni a párom de már szeretnék haladni. HOGY TUDNÁM EZT ELERNI?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 18:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
65%
Hát ha te ezt tényleg 30 éves nőként kérdezed ott nagy gondok lehetnek
2019. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy nem erőlteted. Úgy nem fog menni.
2019. nov. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
Minek sietni? Ha 60 éves lennél, 8 unokával, akkor boldog lennél? Igyál inkább bort!
2019. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
34%
A kérdés itt nem az, hogy hogyan tudnád elérni. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy ugyan miért is kéne bármit is elérned?
2019. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Sehogy. Minek sietni? Elvált anyuka jelölt.
2019. nov. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem értem

30éves vagy eddig mit csináltál?

2019. nov. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Mi akadályoz meg titeket a haladásban? Ha van valami konkrét oka (munkahely, bevétel, nem vagytok együtt régóta, akármi), akkor érdemes először azzal foglalkozni. Ha csak és kizárólag arról van szó, hogy a párod - jobb szó híján - pötsetlenkedik, akkor vele kell beszélned erről, megkérdezni hogy mégis mi a szándéka, miért nem akar előrébb lépni, mi tartja vissza. Még akkor is, ha ezt a kapcsolat elején már tisztáztátok, de ha véletlenül mégsem, akkor itt az alkalom.
2019. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
39%
Ez a mentalitás tökéletes arra, hogy egész életedben egy boldog perced ne legyen mert csak azon görcsölsz, hogy úr isten eltelik az élet. Pedig mindeközben egy rohadt percet nem éltél mert csak azt hajtottad, hogy házasság legyen meg gyerek.
2019. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nagyonis jó célok vezérlik a kérdezőt max egy kicsit későn érő típus hogy 30 évesen kezd el vágyni arra hogy a saját házában éljen a saját családjával.Gyerekvállalás még pár évig lehet utána veszélyeztetett terhesség.Nem maradtál még le igazán semmiről de tisztázd a pároddal hogy mik a további közös tervek.üdv 32-F
2019. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17%
gyeretet megcsinálom neked, hogy öreg napjaidr ne csak egy macskád legyen. Te majd szépen felneveled sját költségeden. Házad nincs? Hol élsz? Mamahotel? Először vegyél egy új építésűt.
2019. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!