Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harminc éves nő vagyok és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harminc éves nő vagyok és úgy érzem eltelik felettem az élet. Szeretnék már haladni házasság gyerek saját ház. Nem akarom siettetni a párom de már szeretnék haladni. HOGY TUDNÁM EZT ELERNI?

Figyelt kérdés
2019. nov. 5. 18:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%

Öröm olvasni a sok megkeseredett ember véleményét. Innen üzenem nekik, hogy az idő nekik is telik...


Mi a baj a házassággal? A saját gyerekkel? A házzal? Most ez komolyan érdekelne. 30 évesen ideje lenne már ezzel komolyan foglalkozni. El lehet itt szórakozni 40-45 éves korig, de valójában a természet akkor már győztesen került ki az emberi egó vs. természetesség csatájából. Azt meg sajnálom, hogy már elég széles rétegnek közel semmi célja sincs az élettel, kivéve a szórakozást, pénzhajhászást, hatalomvágyat meg azt, hogy 10X többnek látszódjanak mint amik.

2019. nov. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
24%
11/11 mintha te nem a szórakozást és a pénzt hajszolnád, ugyanmár. Megkeseredett ember in denial, ahogyan az angol mondaná
2019. nov. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Ne magadból indulj ki #11
2019. nov. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Uramisten.
2019. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
74%
#11 Semmi baj nincs a házassággal meg gyerekkel, addig a pontig amíg valaki nem cseszi el az egész életét emiatt. Aki ennyire rágörcsöl az csak ezt látja, csak ezen kattog és semmi mást nem tud az életben élvezni, nem tudja a boldogságot megtalálni. Aztán persze ehhez sokszor az is társul, hogy nagyon felelőtlenül, nagyon rossz emberrel házasodik és vállal gyereket csak hogy végre meglegyen a kis tündérmeséje. Ezért nem szabad az ilyen dolgokon görcsölni. Semmi baj nincs azzal ha valaki esküvőt meg gyereket szeretne addig a szintig amíg nem csak erről szól az élete és nem él teljesen boldogtalanul ennek a hiánya miatt.
2019. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%

"Mi a baj a házassággal? A saját gyerekkel? A házzal? "

Van lakásom. +elvileg egy fél ami az asszonynál maradt. Újrkezdhetném a jelenlegi tapasztalataim birtokában megnősülnék? Sok fiatal látja az idősebbek életét és nincs hozzá kedve. Ha házat akar a kedves kérdező és nem talál a projekthez jómódú balekot, lesz szíves venni egyet.

2019. nov. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
35%

Nem másokat kell figyelni. Fejekben van óriási hiba, de ezzel meg az a gond, hogy mindig a másik a h*lye. Normálisan kellene társat választani, nem kapcsolat függőségből. Nem kisebbrendűségi érzésből. Nem kellene párkapcsolatba menekülni a bajok elől. Rengeteg embert kizárólag a szexuális élet lehetősége húzza bele egy kapcsolatba. Aki pszichésen sérült, ne akarjon kapcsolatot. Az se akarjon kapcsolatot, aki a másik energiáiból akar majd élni. Az is kerülje, aki még saját magát sem tudja egyenesbe hozni. Soroljam még. Persze mások a hibások. Én is láttam ezt a tömeget, de tudatosan kitűztem a célokat, és legfőbbképpen emberileg, gondolatilag alakítottam magam. 18 éve élek kapcsolatban, aminek fele már házasság volt. Nem váltam el, a problémákat megoldottuk. Jelenleg mindenünk megvan, sőt még több is, amiért hálás vagyok. Nekem szerinted tálcán nyújtott az élet mindent? Én pont annak az ellentétét csináltam, mint amit sokan elhibáztak.


Tudatosan nem jártam olyan lányokkal, akik linkek, könnyelműek. Már az elején beszéltem a jövőről, a terveimről, és meghallgattam a párom elképzeléseit is. Igen, feldobtam olyan kérdéseket is, mint pl. hogyan képzeli el az anyagiakat. Hogyan lehet megtakarítani pénzt. Milyen az elképzelése a férfi modellről, milyen a nőiről. Milyen családot szeretne. Stb... stb... érdekes, nem szívtam meg. Nem költöztünk össze 2 hónap múlva, nem szórtuk szanaszét a pénzünket. Kívülről tudod milyen látványosan lehet látni egyes párkapcsolatok hibáit? Na mindegy, mindenki azt csinál amit akar.


Én már attól fogom a fejem, hogy a nők mennyire leadták az igényszintjüket. Meg hogy mennyire hihetetlen, ha egy férfi megmozdítja a kisújját otthon. Erre nem is tudok mit mondani. Persze aztán hosszas válogatás után kifogják a lehető legnagyobb trógert, vagy hazug disznót. Sajnos.

2019. nov. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!