Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell mindent ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindent ennyire siettetni?

Figyelt kérdés

1 hét levelezés után találkozzatok.

A 2 vagy legkésőbb a 3. randin csókold meg.

X idő után már legyen szex...


Aztán ott áll az embert, hogy van 1 vagy 2 gyereke és próbál elvállni attól akivel 1-2 hónap után házasodott össze.


Én nem mondom, hogy fél évig levelezzenek a neten, vagy várjanak hónapokat az első csókkal, de ha valaki komoly kapcsolatot akar, akkor nem lehet mindent elkapkodni.

Több ismerősöm is van akik hónapokat vártak a szexel, mert nem akartak egy "idegennel" lefeküdni. És mindegyik azt mondta, hogy megérte várni, mert sokkal sobban megismerte a másikat és nem csak egy szexkapcsolat lett (végre) az egészből.


ma 12:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Ki mondta, hogy sietni kellene? Tedd magad olyannal aki úgy áll hozzá mint te. Ennyi.
ma 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Kell?

Ki mondja, hogy kell

ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
20%

"1 hét levelezés után találkozzatok."


Sok az 1 hét. 2 nap netes chat után már elhívom a csajt találkozni, hogy kiderüljön, hogy tényleg úgy néz ki élőben, ahogy a fotókon vagy csak direkt a lehető legjobb képeket töltötte fel magáról és élőben nem is néz ki jól. Szóval nem szabad pár napnál tovább húzni az időt.

ma 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell.

Ha téged siettetnek, és te ennek megfelelően viselkedsz, akkor ebben te is részt veszel.

Csináldd úgy, ahogy neked megfelel, ha pedig úgy érzed erőltetnek rád valamit, nincsenek rád tekintettel, akkor be kell fejezni az ismerkedést.

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%
Én nem fogok hónapokat elpazarolni arra, hogy aztán az első szexnél kiderüljön hogy nem passzolunk egyáltalán. Még akkor derüljön ki amikor nincsenek mély érzelmek. De nyilván ez csak az én véleményem, csinálja mindenki úgy ahogy jó neki. A válásról meg annyit hogy minden második házasság véget ér, és teljesen független attól, hogy mikor szexeltek először. A másik, ha te vársz fél évet a szexxel de akkor egyből felcsinálnak akkor megint ott vagy, hogy egy idegennek szülsz gyereket. Ennyi erővel szexelhettetek volna addig is, legalább lenne pár jó emlék még a gyerekmentes időszakból. :D
ma 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Olvastam itt az oldalom is, meg interneten is pár cikket, tanácsot, véleményt, hogy pl: mennyi idő után érdemes elhívni egy lányt randira, vagy, hogy hányadik randin érdemes megcsókolni... És ott olvastam ilyeneket, vagy ezeket a tippeket, ajánlásokat!


Nekem furcsa volt ez a kapkodás, ez amit a 3. válaszoló is ír. Vannak ilyenek akik azonnal meg akarják látni a nőt. Mondjuk azt nem tudom, hogy mit csinál ha 2-3 hét után lesz egy kis pattanás a nő arcán, nyilván kidobja, de ez nem én vagyok.

ma 13:10
 7/20 anonim ***** válasza:
55%

"aztán az első szexnél kiderüljön hogy nem passzolunk egyáltalán"


Egyrészt lehet a szexről beszélni csinálás előtt, másrészt az első szex új emberrel nem feltétlen a legjobb.


Ez annyira állatias hozzáállás. "Basztunk, nem volt 5 csillagos, bírlak, de... következő!".

ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt is megmutatkozik, hogy az emberek mennyire nem egyformán gondolkoznak egy adott témáról.

Valakinek mély èrzelmek nélkül is megy a szex, valakinek csak akkor, ha jobban megismerte a másikat és mélyebb érzelmek fűzik hozzá. Erre nincs egységes útmutató, mindenki maga tudja.

Mindennek van oka, hogy ki miért gondolja ezt vagy azt.

Én magam sem ezt preferálom, hogy felületes érzelmeknél szexelni meg jóformán azt se tudod ki fia borja az illető.

Ugyanakkor, ha ez másnak megfelel, nekem ezzel nem árt, akkor had csinâlja.

Kérdező csinâldd úgy, ahogy a te személyiségednek megfelel.

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%

Nem kell sietni. Kiderul, ki var meg. En no vagyok, es nem varnek a masikra, mert ha nincs vonzalom, nem lesz, ha van, en nem szorakoznek.

De attol meg teged senki sem akadalyoz meg, hogy varj.

ma 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%

"Valakinek mély èrzelmek nélkül is megy a szex, valakinek csak akkor, ha jobban megismerte a másikat és mélyebb érzelmek fűzik hozzá."


Sokszor olvasom, hogy azt írják, manapság mindent lecserélünk javítás helyett, de én ezt hosszútávú kapcsolatoknál nem látom, csak alakulóknál.


Valahogy a sorrend felcserélődött és megváltoztak a prioritások. A szexnek hibátlanul kell mennie, a személyiségnek elég nagyjából passzolnia. (Néha kívülről nézve elég nagy red flageket ignorálnak az emberek.)


Pedig ha a szex csak átlagos, de szerelmes vagyok a másikba, akkor bennem van a vágy, hogy jobb legyen, mert nem akarom a másikat elveszíteni. De hát az kommunikáció meg dolgozni a kapcsolaton, az már nem buli.

ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!