Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért kell mindent ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindent ennyire siettetni?

Figyelt kérdés

1 hét levelezés után találkozzatok.

A 2 vagy legkésőbb a 3. randin csókold meg.

X idő után már legyen szex...


Aztán ott áll az embert, hogy van 1 vagy 2 gyereke és próbál elvállni attól akivel 1-2 hónap után házasodott össze.


Én nem mondom, hogy fél évig levelezzenek a neten, vagy várjanak hónapokat az első csókkal, de ha valaki komoly kapcsolatot akar, akkor nem lehet mindent elkapkodni.

Több ismerősöm is van akik hónapokat vártak a szexel, mert nem akartak egy "idegennel" lefeküdni. És mindegyik azt mondta, hogy megérte várni, mert sokkal sobban megismerte a másikat és nem csak egy szexkapcsolat lett (végre) az egészből.


tegnap 12:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%

"1 hét levelezés után találkozzatok.

A 2 vagy legkésőbb a 3. randin csókold meg.

X idő után már legyen szex..."


Ebből miért következne, hogy elhamarkodottan házasodnak össze és vállalnak gyereket?

Ebből csak az következik, hogy mindegyikük felnőtt ember, aki tudja, hogy párt keres. És nem akarja sem a maga, sem a másik idejét húzni a végtelenségig.

Mi értelme hónapokon át kézen fogva sétálgatni, mintha 12 évesek lennétek?

Én azt mondom, ahol pár randi után nincs csók, ott nincs szexuális vonzalom sem. Akkor meg nyilván nem lesz belőle életképes kapcsolat. Akkor meg minek rabolják egymás idejét?

tegnap 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
40%

"Én azt mondom, ahol pár randi után nincs csók, ott nincs szexuális vonzalom sem. Akkor meg nyilván nem lesz belőle életképes kapcsolat."


Ez meg ugyanolyan buta következtetés, mint az, hogy elhamarkodottan vállalnak gyereket.

tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

Én az első randit se tudom elképzelni csók nélkül.A szexhez nekem nem kellene érzdlmek.

Én azért kaptam meg nem egyszer,hogy komolytalan vagyok,mert sose költöznék senkivel össze egy éven belül.Nem házasodok 4-5 éven belül.De már sokkal hamarabb is kiderült,hogy nem vagyok ugy jó úgy,ahogy vagyok.

tegnap 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

"Mi értelme hónapokon át kézen fogva sétálgatni, mintha 12 évesek lennétek?


Én azt mondom, ahol pár randi után nincs csók, ott nincs szexuális vonzalom sem. Akkor meg nyilván nem lesz belőle életképes kapcsolat. Akkor meg minek rabolják egymás idejét?"


Azért ez már átesés a ló túloldalára. Mintha kb bűn lenne megismerni a másikat, mielőtt közel engedjük magunkhoz a másikat.

Bármilyen hihetetlen, de akik nem engednek közel magukhoz egyből valakit, azok is éreznek szexuális vonzalmat, csak éppen nincsenek állati szinten, hogy csak ez vezérli őket, hanem mondjuk megszeretnék ismerni jobban a másikat, nem egyből durr bele a közepêbe.

tegnap 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%

Nálam a szexuális vonzalom azzal alakul ki, hogy megismerem a másikat. Egy test nem vált ki belőlem semmilyen vágyat. Nem tudok egy idegenhez vonzódni.


Mindig így szerettem bele a párjaimba. Mindkettőjüknek baromi jó humora volt, és első látásra fel sem tűntek. De aztán megismertem őket, és szinte a többi férfi felé emelkedtek. És akkor kezdtem el vágyni rájuk szexuálisan, miután beléjük szerettem.


Hát ezért lehetetlen nekem párt találni.

tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
81%

Azért a konrextus se mindegy szerintem. Van hogy 2 ember szeret sárkányt eregetni, találkoznak, sárkányt eregetnek és erről megy a diskurzus főleg, aztán hazamennek, legközelebb mikor sárkányt eregetnek már megbeszélik, hogy a sárkány azért olyan színű, mert az a kedvenc stb....aztán 1 év, 12 alkalom és 20 óra beszélgetés után rájönnek, hogy ja, ezzel akár kávézni is lehetne stb, aztán szépen lassan "észreveszik úgy is" egymást.

Meg olyan is van, hogy mind a ketten társat keresnek. Ilyenkor felmérik egymást, elhangzik a boldogító bocs de nem, aztán ha szimpi a másik, találkoznak, hogy kiderüljön minél előbb, hogy akár sárkányt is eregetnének-e a másikkal egy vagy az összes évig.


Szerintem mind a kettő valid és ugyan úgy lehet holtomiglan vagy egy rossz szájízű úhh pasztmek bármelyikből, nem ezen múlik.

tegnap 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
34%

A kérdésben ez szerepel "de ha valaki komoly kapcsolatot akar", tehát ha jól értelmezem, akkor nem a "sárkány eregetés" a fő cél, hanem egymás jobban megismerése, és kölcsönös szimpátia esetén aztán sárkány eregetés.


Amiről írsz az első bekezdésben az szex kapcsolat, ahol tisztázva van, hogy szex és más semmi. Eleve, aki tényleg komolyat akar, az nem megy bele szexkapcsolatba.

tegnap 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

A sárkány eregetést szó szerint értettem arra, h valaki közös hobbi révén találkozik a jelölttel, ismerkednek, barátkoznak, aztán rájönnek, h ha már szinglik, jól kijönnek, közös az érdeklődés, akkor miért ne próbálnák meg tovább vinni és komoly kapcsolatba.

A másik is komolyról szól, csak ott úgy ismerik meg egymást, hogy célirányosan társat keresnek, így előbb megszűrik egymást a szempontjaik alapján, aztán jön a gondtalan havajozás.

tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#18

Jaj, hogy úgy..😅😅😅

Hahaa.. akkor hagyd figyelmen kívül a hozzászólásom😆

tegnap 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#20 ha arra céloztam volna, azt írom, hogy tolja a csattogós lepkét 😅
tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!