Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok egy ideális pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy ideális pasival abba hagynátok az ismerkedést ez után ?

Figyelt kérdés
Tegyük fel ideális a pasi minden téren de kiderülne valahogy hogy 12-13 centi a pénisze. Elnéznétek ha amúgy rendben van vagy ez kizáró ok lenne ? Az most mindegy hogy tudnátok meg.
ma 06:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna a kisebb intim méret, ellenben nem mindegy, hogy tudom meg. Hozott màr pasi roppant kellemetlen helyzetbe egy ilyen beszélgetéssel és így 10 év távlatàból is kellemetlenül érzem magam, ha eszembe jut. Sétàltunk, az ismerkedés elején voltunk és lenyomott egy ilyen "tudod, az átlag pénisz méret 14 cm. Szóval, az enyém is átlagos, lemértem 14,5 cm, csak a hasi háj miatt tűnik optikailag kisebbnek, de tényleg lemértem és àtlagos." monológgal. Biztos nem szószerint idéztem, de kb így hangzott el.

Ne kérj előre elnézést a méret miatt és ne hozd kellemetlen helyzetbe a partnert.

ma 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha képes vagy orgazmust okozni, nem lesz belőle probléma.
ma 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerinted olyan pontos a szemmerteke a noknek,h centire megmondjak?
ma 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
29%
Kizáró. Hosszú távon nem erre van sz.
ma 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám ez alapján eldönteni, szexelnék vele és ha jó, együtt maradunk, ha nem, akkor nem.
ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Fogjátok már fel, hogy ez az ÁTLAG férfi méret, nem a 20 centis.

Ha.nem tudja jól "használni" az pedig már más sztori.

ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
#6 azért ez nagyon nem az átlag, ne ferdíts. Én nagyon sok pasival szexeltem már, jócskán 60 feletti a szám és a legtöbbnek 16 cm vagy afölötti volt, 14 cm alatti farokkal életemben talán 2x találkoztam. Most nem azt mondom, hogy a kérdező nem lehet jó az ágyban, csak azt, hogy nem ez a jellemző méret.
ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Azért azt ne mond hogy 16-17 cm az átlag méret ..
ma 07:51
 9/18 A kérdező kommentje:
És rosszabb volt amúgy az a 2 14 alatti srác mint a többivel ?
ma 07:54
 10/18 anonim ***** válasza:
25%
7. Ja, hogy te mindenkitől megkérdezted?!....... Hahahahhh...... s még el is hitted?!
ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!