Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindig letiltanak a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig letiltanak a lányok, amikor amúgy nem jövök be neki, de megmondom, hogy "oké megértettem, viszlát" ez miért van?

Figyelt kérdés

nah a cimbe kicsit pontatlanul sűritettem be. Jelenetek:


- randi, de nagyon nehezen ment a beszélgetés. Nap végén megírtam neki, hogy biztos te is érezted hogy ez nem megy, sok sikert stb. Visszaírt, hogy neked is. 5 perc után tiltva lettem.

- volt, akinek rövid ismerettség után kezdtem el irogatni. 3x is írtam, de több hétnyi szünetekkel, hogy nehogy lerohanjam. Az utolsó üzenetem akkor a "rendben, oké értem, te jogod, légyszi ha összefutunk a buliban nem kell köszönni" volt. Nahááát, egyből tiltás.

- valakivel lett volna randi, de valahogy elmaradtak a válaszok. Helyszin, ötletek stb, nem jöttek válaszok. Oké, utolsó mondatom "oké, vedd úgy hogy sosem match-eltünk tinderen". Na, ismét tiltás!


és még számtalan ilyesmi... rendben, az volt a testbeszéde a lánynak, hogy nem akar. De ha meg megírom, hogy "oké rendben, vettem, viszlát" akkor miért tiltás a vége? Még ők sértődnek meg?


tegnap 23:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Attól még, hogy letiltott, még nem sértődött meg, csak végleg lezárta részéről a dolgot. Nem értem, miért zavar ez téged.
tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
37%
Azért tiltanak le mert nincs értelme tovább folytatni az ismerkedést.
tegnap 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem zavar csak nem értem... ha énis megmondtam, hogy nincs tovább, kár megjátszaniuk a megsértődöttet...
tegnap 23:12
 4/13 A kérdező kommentje:
"csak végleg lezárta részéről a dolgot" bocs, ez már akkor le volt zárva, mikor hozzászóltam
tegnap 23:15
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Az első még tök oké volt, a másik kettővel magadat járatod le. A letiltás mindenbizonnyal, ahogy írták simán csak a biztos zárása a kommunikációnak, de ez a promadonna póz amibe vágod magad kellemetlen.
tegnap 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Azért elég sértő, bántó hangnemben reagálod le. Ezek után ne csodálkozz, ha tiltanak... Lehet előtte is azt érezték, hogy nem vagy kedves, érdeklődő velük. Vagy csak szimplán azt sugároztad, hogy bajod van a nőkkel, vagy tudat alatt (de akár megjegyzésekkel, nézéssel) a problémákat keresed egyből... :/


Nekem is van egy ilyen ismerősöm, aki folyton hangoztatja, hogy a nők butábbak, meg 40 felett már minden nő kattant, stb. Ezzel így nem hinném, hogy lehet barátnőt fogni...

Kicsit nálad is ezt érzem, hogy mintha keresnéd valahol ezeket a problémákat, hogy legyen hová lecsapni, vagy önigazolást nyerni. Egy nehezen indult randiból még simán lehet később jó beszélgetés is, ha hagysz rá időt mondjuk, vagy próbálod kihozni belőle (humor vagy programok mondjuk), nem egyből a sértett felet adni... De ez csak az én véleményem.


Amúgy meg minek is tartani egy idegent ismerősnek, ha nem lett belőle kapcsolat.

tegnap 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%

3


Bocsi, de szerintem egyedül te játszod a sértődöttet... :S


Van az, hogy időt kell hagyni a dolgokra, nem egyből duma is legyen, meg testbeszéd is... Persze az sem jó, ami a 2. eset, hogy többhétnyi szünettel keresel valakit, annak szintén nincs értelme. Az egészséges egyensúlyt érdemes megtalálni.

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%

"3x is írtam, de több hétnyi szünetekkel, hogy nehogy lerohanjam."

Például az ilyenek elkerülése végett tiltanak. Nem is értem, hogy ilyenkor te mit gondolsz.

tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem értem, pontosan hol tiltanak? Tindert írtál az utolsónál, ott szerintem alap az unmatch, ha valakivel bukott a sztori és inkább az az idegesítő, ha egy pasi sose unmatchel, csak ott fityeg. - De ez után a Tinder mintájára miért ne tiltanának máshol is, ha már nem akarnak kontaktot veled?


Mivel a kérdésedben 3ból 2esetben passzív agresszívan beszéltél, gáz, szerintem lehet hogy a kommunikációd alapból ilyen kellemetlen, és ettől szabadulnak meg így.


", légyszi ha összefutunk a buliban nem kell köszönni" ??? ezt például minek kell odaböfögni? Csak köszönj el és kész.


"oké, vedd úgy hogy sosem match-eltünk tinderen" what? :D minek kell ilyet írni? nem, matcheltetek, és nem kellesz nyeki, csak köszönj el : D


Dejezd már be ezt a bébi módit.

ma 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért van, mert egy tiltás után már nem dob fel match-ként az oldal?
ma 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!