Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lépnétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Bekerültem egy új társaságba, vártuk a buszt és ott többször találkoztunk egy velem egykorú sráccal. Nagyon aranyos, nekem már első pillanattól kezdve tetszett. Tegnap megint ugyan így találkoztunk. Ilyenkor 10 percet tudunk beszélgetni kb.

Az egyik csajjal ugyanazzal a busszal mentünk és mondta,hogy a srác érdeklődött felőlem,mert tetszek neki. De ők mondták a fiúnak,hogy van bárátom. De már nincs!!! És nekem is nagyon tetszik.

Mondtam a csajnak,hogy ezt nem kellett volna mondja, de nem haragszom rá. Mondta,ha találkoznak akkor majd mondja neki finom körítéssel. Jelöljem be fb-n, és majd alakul. Bejelöltem, visszaigazolt, de nem írt.

Most így akkor ő már nem akarja, vagy nem mer írni? Vagy engedjem el? Írjak neki? Nem leszek túl ribncos és rámenős?


ma 14:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem azért nem ír, mert abban a tudatban van, hogy van barátod. A másik csajra meg ne bízd rá aki majd “finom körítéssel” elmondja az igazat, mert lehet neki is tetszik a csávó és esze ágában sincs neked segíteni abban, hogy egymásra találjátok. Azt gondolom, hogy neked kellene ráírni, mégpedig konkrétan azzal, hogy hallottad hogy tetszel neki, és ő is neked és rossz infót kapott múltkor, mert te szingli vagy. Innentől kezdve nála a labda. Hajrá, bátorság!
ma 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Jól írta a #10 már az első randin túl kellett volna esni (legalább megbeszélés formájában) és nem húzni az időt azzal, hogy más játssza a postást, de még arra se hajlandó, hogy rád írjon.

Vagy annyira nem jössz be neki, hogy megmozduljon, vagy ő a foglalt, esetleg arra vár, hogy te teperj és majd csak learatja a babérokat. Valljuk be, hogy furcsa a viselkedése. Ha valaki tetszik akkor informálom őt és intézkedek annak érdekében , hogy valami elinduljon. Megtetted a szükséges lépést te is, ugye? Jelenleg rajta a sor. Nála van a labda.

ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
35%
Talán csak nem tudja, hogy túl vagy-e már az exeden. Bejelölt, hogy lásd hogy a lehetőség adott, és ha úgy érzed készen állsz akkor ráírsz. Szerintem rajtad a sor.
ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

"Most így akkor ő már nem akarja, vagy nem mer írni? Vagy engedjem el? Írjak neki? Nem leszek túl ribncos és rámenős?"


Ez olyan izzadtságszagú már már kínos olvasni....

Persze írjál, meg még udvarolj is neki, a virágot se felejtsd el.

Êlőben is van alkalmatok beszélni, ha tetszel, és nem tudja össze szedni a tökeit, akkor felejtős.

Nem másnak kell tárgyalni, hogy tetszel, hanem emberelje magát meg akkor. Te meg ne tegyél úgy, mintha ez csak rajtad múlna, már annyira tepersz itt.

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem is írhatsz neki valami olyat, hogy egyébként egyedülálló vagy és szívesen találkoznál még vele. Aztán meglátod, hogy elhív-e randizni erre. :)

Én sem bíznám rá valaki másra az ügyet.

ma 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

A válaszok annyira megoszlóak.


Én a kapcsolatomon egyébként túl vagyok, nem fájt már a szakítás sem, mert elhidegült a kapcsolatunk. Nagyon sokáig próbáltuk menteni, de sz utolsó év már nem volt jó. Békében váltunk el, jobb így mindenkinek.


Én nem teperek, én is úgy gondolom,hogy nem én jövök. De azt se akarom,hogy mindkettőnk bátortalansága miatt kihagyjunk egy esetleges tök jó kapcsolatot. De lehet én nem látok a rózsaszín köd miatt.


Az első randin esélyünk se lett volna túl lenni. 2x találkoztunk és a két alkalom között 1 hónap telt el.

ma 16:35
 17/20 anonim ***** válasza:
35%
Simán írhatnál neki. Nyugodtan pasizhatsz 1 hónap bőven elég elfelejteni az előzőt.
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Írjak neki...és mit? Hallom tetszek, te is tetszel. Aztán kiderül,hogy amúgy nem is jövök be neki. Utána még kellemetlenebb ez az egész.

Ráadásul én vagyok a lány...én udvaroljak?

ma 17:20
 19/20 anonim ***** válasza:
Szimpla beszélgetés kezdeményezés nem fontos dologról. Közös téma csak van.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Miért ne lett volna esély túl lenni az első randin? LOL, akkor mások hogyan bújnak ágyba egymással randi nélkül? Csak olyan vonzalom kell hozzá. Ő még arra se képes, hogy neked mondja el az érzéseit, mármint, hogy tetszel neki, rád írni se ír. Én nem bánom nyugodtan írj rá, hagyjad, hogy reményt ébresszen benned fölöslegesen és aztán csalódj. Érdekes más férfi, nő nem teketóriázik, a lényegre tér. Megadtad neked a kellő löketet és ha ő nem fog neked írni, ha találkoztok valahol nem hív randira akkor hiába vársz rá mert nem akar randizgatni veled. Ez nyilvánvaló.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!