Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lépnétek a helyembe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnétek a helyembe?

Figyelt kérdés
Pár hónapja ismerkedtem egy nővel.Már mindketten a 40-hez közelítünk.Akkor volt egy jó randink,úgy tűnt minden szépen és jól alakul,de aztán hirtelen megváltozott minden,elkezdte lemondani a randikat,a beszélgetések minősége is romlott a hozzáállása miatt,illetve el-el maradoztak.Aztán egyszer csak szó nélkül eltűnt.Arra se reagált mikor érdeklődtem többször felőle hogy baj van vagy miért tűnt el.Aztán elköszöntem tőle,mert nekem tiszta volt a lelkiismeretem és végig normálisan viselkedtem vele,és ha sértődött is voltam úgy éreztem így korrekt,ha normálisan zárom le.Mert volt egy jó ismerkedésünk,egy szinte tökéletes randink,és utána is a hanyatlásig minden oké volt.Az elköszönésre se reagált semmit.Aztán nem sokkal később láttam a közösségi oldalon hogy egy férfival tett fel közös képeket,és együtt vannak.Nyilván összeraktam a képet hogy ő lett a befutó,nem én.Aztán tovább is léptem,már nem nézegettem nem vártam hogy jelentkezik.De most pár hónap után megtette,azt írta minden bevezetés nélkül hogy folytathatnánk az ismerkedést,mert olyan jól indult minden és a találkozás is nagyon szuper volt.Megnéztem újra a közösségi oldalt,már nincsenek közös képek férfival...az első gondolatom az volt hogy képen röhögöm,és elküldöm a francba.De erősen agyalok hogy revansot is vehetnék akár...mondjuk úgy,hogy elvinni a dolgot addig szépen és jól hogy megfektessem,mert úgy külsőre azért tetszik,vonzó...aztán utána meg kidobnám...mondjuk hogy egyik napról a másikra eltűnök és semmire nem reagálok.

2021. dec. 4. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Neki ez egy természetes folyamat, ezt látta, lehet, nem is foglalkozna a bosszúddal.

Vannak alapból ilyen görény emberek, mivel ő nem kattogna ezen, megcsinálja ő is simán.

2021. dec. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem eleg ha annyit irsz neki, hogy te mar lezartad az ismerkedest es tovabb leptel. Aztan ne reagalj semmire, megcsak ne is olvasd el amit ir. Hidd el, ezzel fog koppanni.
2021. dec. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy próbát megér.

Az ismerkedés sajnos erről szól.

Találkozik az ember többekkel, és kiválasztja a legszimpatikusabbat. Azzal komoly kapcsolatba kezd, de nem biztos, hogy összejön.

Ha nem jön össze, megkeresi a második legszimpibbet.

Ez teljesen természetes. Nincs ezzel semmi baj.

Ha te találkoznál 20 nővel, te is a legszimpibbel vinnéd tovább a kapcsolatot nem?

Viszont lehet, hogy nem jönne össze minden, akkor te is tovább lépnél.

Nincs ezzel semmi gond. Tessék megpróbálni.

Nagyon kevés a szabad nő ma az országban. Elvétve akad néha egy-kettő.

Nem szabad elszalasztani egyetlen alkalmat sem.

2021. dec. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3

Nyilván az egy dolog hogy ilyen az ismerkedés,és van benne konkurencia ha tetszik ha nem.

De én azon akadtam fenn hogy szó nélkül lelépett,mert a másikat választotta.Ha én egy másik nőt választok,akkor akivel nem jövök össze próbálom finoman megmondani neki hogy bocs de nem.A tudtára adom hogy részemről lezártnak tekintem az ismerkedésünket,mert vagy nem szeretném folytatni vagy mást választottam,az indok teljesen mindegy.De én úgy érzem korrektnek hogy megtisztelem a másikat azzal hogy emberszámba veszem,és ha kérdezi hogy mi a baj,miért változtam meg hirtelen,vagy miért kezdtem el ridegebb lenni,akkor a jó ismerkedésre való tekintettel normálisan megírom neki a dolgokat.

Én ezen akadtam csak fenn,hogy egyik napról a másikra eltűnt,és a megkeresésemre sem reagált semmit,mikor elköszöntem tőle normálisan arra sem.Majd pár hónap után miután kiderült hogy nem működik a dolog a választottjával újra felbukkan a semmiből és van pofája írni nekem.Szerintem elég röhejes.

Nem szabad elszalasztani egyetlen alkalmat sem,azt írod...hát nem tudom,én ebből a nőből azt nézem ki hogyha összejövök vele és együtt tervezem a jövőm simán lelép egy másik pasival,ha valaki jobb kerül elé.Úgyhogy nem tudom komolyan venni,és inkább maradok akkor egyedül,minthogy problémát csináljak magamnak.

2021. dec. 5. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, ebben is teljesen igazad van.

Nehéz a társ keresés a mai világban. Az biztos, hogy jobb egyedül, mintvrosz kapcsolatban lenni.

És az is biztos, hogy borzasztó dolog rettegésben élni minden nap, hogy mikor melyik kollegájával fog megcsalni, vagy a Lidl ben kinek tolja neki a bevásárló kocsit.

A nők sajnos hajlamosak az ilyesmire.

3#

2021. dec. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!