Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ilyenkor?! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felicia-*-*- kérdése:

Mit tennétek ilyenkor?! Mit gondolnátok a helyemben? Mit lépnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval megorobálom röviden..

Lényegében egy munkahely közel ült (vagy mögöttem vagy elöttem) a buszon oda vissza. Jol szorakoztam vele aztán elmentünk melo után egy sörre odaakarta adni a kabiját nemfogadtam el. Beszélgeztünk és meg kedveltem de nekem van párom kicsit több mint 3 éve DE történt egy-két dolog lényeg csokoloztam is a sráccal amiért szégyeltem magam mert hát van párom de valahogy hiányzik.. epedezek érte de azota van barátnöje mégis néha furcsán néz felém... néha közeledik néha hozzám sem szol nemtudom mit tegyek szerintetek?

Elöre is köszi. 18L



2017. febr. 19. 07:39
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Gerinc eladó ócón. Lenni hasznos mai világban. Venni és vinni!
2017. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
atlag retek
2017. febr. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tudom ,hogy nem szép de ez halál.komoly kérdés...
2017. febr. 19. 07:52
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted egy értelmes, lelkiismeretes lány(tehát aki nem olyan, mint te) mit tenne ilyenkor? Először is szakítana a barátjával, mert már nem szereti, hisz akkor nem epedezne más után. Hogy ezután mit csinálsz, az már a te dolgod, de a megcsalás kicsinyes, aljas dolog.
2017. febr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mintemlitettem.nagyon sokminden történt közben... tehát ez a nagyon rövid verzió párom tud róla és a srác is tud róla lényegében szeretem a jelenlegi párom de a .másikat sem tudom elfelejteno egyépként azvolt az elsö hogy elmondtam a páromnak mi is történt...
2017. febr. 19. 07:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Tini kategóriába való kontent.
2017. febr. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
"Lényegében " szeretni vkit, kevés. 15 éves korod óta egy kukkancsot nézegetsz. A kérdés is komolytalan és te is. Át kellene írni a tinibe.
2017. febr. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy oda akarta adni a kabiját?? Kabátját?
2017. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!