Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépnétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A Párom apukájának születésnapjára utazást vesznek ajándékba, amihez elvileg oltás kell. Én nem vagyok oltott, igaz regisztráltam de nagyon félek a mellékhatásoktól ezért még várnék vele.

Nos,a párom nagyon menne de nélkülem nem megy pedig mondtam neki.

Minden áron rá akar venni az oltásra. Sőt mondta,hogy ez igen nagy probléma kettőnk között, én meg csak néztem, hogy nekem a megcsalás lenne az,nem ez.

Mostanában költöznénk össze, de azt is mondta hogy így nem biztos hogy akar.

Ez a mondat jár a fejemben. Ki az a tényleg szereti a másikat és ilyet mond?

Én alig várom a közös életet, ő meg kinyög egy ilyen mondatot több mint másfél év után.

Sejtem, hogy nem hagyja abba és szakítani fog.

Sok mindent eltűrtem neki, de gondolkodom hogy én lépjem meg ezt, így kevésbé fog fájni.

Szerintetek jogosan teszi ezt velem?

26L



2021. jún. 9. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Szia!


Ez szerintem ez zsarolás - és birtoklás -, nincs köze a szeretethez vagy a szerelemhez. Ha menni akar menjen. Akkor ennyit ért neki a dolog.

Érjél magadnak többet, mint az ő számára. Ne élj félelemben...ha most ezt csinálja, szerinted mit fog csinálni a jövőben?


29f

2021. jún. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is ez már zsarolás a részéről, és elég durván csinálja
2021. jún. 9. 18:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Több is van itt, mint ez, mert ha eddig minden faxa lenne akkor ennyi még normális embereknél nem kéne, hogy szakító ok legyen.
2021. jún. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sosem szoktunk veszekedni, vagy vitatkozni. Általában én alkudok meg mindenben. Most már nem vagyok benne biztos hogy szeret úgy igazán... pedig én vagyok az a barátnő aki hulla fáradtan is képes megmasszírozni a lábát mindig ,mert szeretem XD
2021. jún. 9. 18:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehát felajánlottad neki, hogy mehet az apjával, mert nyilván fontos neki az apja.


Miért baj az neki, ha nem tartanál vele, a járvány miatt?? Nem is értem…

2021. jún. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez az ő verziója is vajon? 😃 Na de milyen mellékhatásoktól félsz pontosan? Mit hallottál?
2021. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves#6 igen ez lenne az ő verziója is ,mivel tényleg ez történt 😅

Nőknél a ciklust eléggé fel tudja borítani, pl egy nő aki 5 éve már nem menstruált az oltás után újra kezdett, illetve vérzés zavarok is gyakoriak. Nekem ennyi elég hogy inkább várjak még vele.

2021. jún. 9. 19:16
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Kérem a vörös vihart, de szerintem olyan témakört fogok feszegetni, ami után meg is kapom.


Ettől az oltottság-nem oltottság veszélyes-e kérdéskörtől tekintsünk most el. Azt mondom, hogy ahol ez is párkapcsolati probléma, meg kizáró ok, az annyit is ért kb. Mondom ezt úgy, hogy elfogadom mindkét tábor véleményét - az oltottakét nem oltottakét egyaránt. De aki képes ezen a dolgon pörögni, annak a dedóban a helye (és NEM a kérdezőről, hanem a kedves párjáról beszélek).

Plusz... Milyen dolog már, hogy egy sz*ros oltás meglétén vagy hiányán múlik egy párkapcsolat? Vicc... De tegyük fel, hogy csak azért mondja ezt a kérdező párja, hogy valahogy rávegye az oltás beadatására. Ez is gáz, mert nem ismeri el autonóm emberi lénynek a kérdezőt. Ez megint nagyon gáz.


Na, kérem azokat a vöröseket! :D

2021. jún. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Teljesen igazad van.
2021. jún. 9. 22:36
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A párod semennyire nem tartja tiszteletben a döntésed. Csak azért, mert valami nem úgy van már hisztizik, zsarol és manipulál. Kell ez neked?
2021. jún. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!