Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti, hogyan lepnétek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogyan lepnétek meg a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátom rendőr több 100km-re dolgozik nem engedik haza ezért leszerel ,hogy ne legyen annyira szomorù az egész arra gondoltam ,hogy meglepem valamivel. Forraltboros filmnézős délután jutott eszembe, mellé főznék valami finomat de ezt már sokszor eljátszottuk így szeretnék valami ujjat. Szerintetek mivel lephetném még meg?
2014. dec. 2. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy nő miatt leszerel? :O A te barátod egy igazi lovag :) becsüld meg
2014. dec. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mond neki, hogy az ágyban még játszhat rendőr szerepet.
2014. dec. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Öltözz be rendőrnőnek :D
2014. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
totális kielégítés. esetleg plusz csaj vagy szexy fehérneműk.
2014. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Leszerelt. Ezen jót mosolyogtam. Mintha katonák lennének.
2014. dec. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem miattam szerel le szeretem annyira ,hogy ezt nem hagynám a szexet egy ideig kerülnünk kell. Aranyossak vagytok köszönöm szépen az eddigieket. :)
2014. dec. 2. 21:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat sztem suthetnel akkor egy fincsi tortat vagy sutit neki vagy valami kulonleges sor, bor, csoki vagy amit szeret, esetleg egy jo kis masszazs
2014. dec. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!