Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megoldás ha több pasit tartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás ha több pasit tartok az miatt, mert egy kevés?

Figyelt kérdés

Nincs egy kapcsolatom, barátom, de ha van is, az garantált, hogy nekem nem jó. (Nőzik, lelép, csak az elején van szerelem, kb 1-4 évig és a szexet is megutálom vele általában ennyi idő alatt már, mivel megváltoznak)

A legtöbb pasi meg akikkel ismerkedem, alkalmi jellegű, mivel köze nincs az életemhez, nekem se az övéhez, idegenek a netről, nem ismerősek, nincs egy közös hobbink pontunk, vagy törzshelyünk társaságunk, jövőképünk se, semmi. Egyszóval közünk sincs egymáshoz vagy még értelmetlen távkapcsolat is, ritka találkozók az is macerásan jön csak össze, meg úgy tűz sincs bennük(nem rohannak tapadnak, hanem csak vannak)

Így jelenleg van 3 ilyen is akikkel amúgy értelme se lenne foglalkoznom, de legalább tetszik és viszont, alkalmanként összejárnánk, ami ugye nekem nem sok mindent nyújtana(mégcsak nem is barátság extrákkal), legalább kapok néha ölelést, megélhetem hogy nő is vagyok, tetszhetek vkinek, mosolyog rám vki, megcsókol vki stb. amiket másképp nem kapok.


Vagy hogyan lehet az egészet másképp csinálni hogy ne legyek magam előtt kb egy szánalom?



#lealacsonyodás
ma 07:38
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Majd megszívják azok is.

Barki amit mond vagy ír hogy neki aztán mily csodalatos az élete, az csak a jelen.


Hallod ilyen mondataim nekem is voltak.

ma 10:52
 32/37 A kérdező kommentje:
Ja meg olyan csodalatos hogy apukák tömegesével hemzsegnek társkereken meg szexpartnerkeresőkön.
ma 10:53
 33/37 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebben is van valami. A nagy jó választás, amikor "kifordul magából", nézeget más nőket, ha alkalma adódik rá, kefélget is, szép fokozatosan áttolja az összes házimunkát a nőre, a gyerek(ek)et is egyre inkább letojja, egy idő után már semmiben nem lehet számítani rá, csak eljár dolgozni, és ennyi...
ma 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

És ezeket duplán is választják. Aki hozzámegy neki szül, meg a szerető is.

Csak egyedül én nem választom őket magamnak. Illetve ez a réteg nemcsak hogy nem kell, hanem nem is találkoztam még olyannal ebbol a rétegből valahogy, aki bármit is beindított volna bennem.


Az összes eddigi exem is olyan volt akik nem kényelmes életet élnek hogy van aki kiszolgálja meg egy másik aki leápolja es teljes az élete, hanem akik teljesen mások. Kiszúrnak csak egyet de az tüzön vizen át is kell, minden potenciált hajtást energiát beletesznek egy nőbe. A tobbi meg le van ejtve magas ívből.

Na ezek ugye ritkák. De el tudnak nagyon vinni (baromi nagy dopping) érzed te is ezt. Valamiféle szenvedély.

Es ennek vmiféle gyengébb változata megvan még azokban akik szinglik nőznek nincsenek lekötve, bennük még van "tűz". Vagy mi ez. Komolyan nem tudom.

Nem csak szexuális vágy lehet ez, mert az mamuszos apukákban is van, meg akik a kisujjukat se mozdítanák meg egy nőért, mégis kiverik maguknak vagy leapoltatják magujat az asszonnyal jobb híjján.

ma 11:15
 35/37 anonim ***** válasza:
56%
Elolvastam pár hozzászólásod. Kicsit értem már miért vagy egyedül.
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:
Mert inkább egyedül nyilván mint ezekkel.
ma 11:26
 37/37 anonim ***** válasza:
Nem sokra becsülöd magad kérdező, az biztos.
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!