Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megoldás ha több pasit tartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás ha több pasit tartok az miatt, mert egy kevés?

Figyelt kérdés

Nincs egy kapcsolatom, barátom, de ha van is, az garantált, hogy nekem nem jó. (Nőzik, lelép, csak az elején van szerelem, kb 1-4 évig és a szexet is megutálom vele általában ennyi idő alatt már, mivel megváltoznak)

A legtöbb pasi meg akikkel ismerkedem, alkalmi jellegű, mivel köze nincs az életemhez, nekem se az övéhez, idegenek a netről, nem ismerősek, nincs egy közös hobbink pontunk, vagy törzshelyünk társaságunk, jövőképünk se, semmi. Egyszóval közünk sincs egymáshoz vagy még értelmetlen távkapcsolat is, ritka találkozók az is macerásan jön csak össze, meg úgy tűz sincs bennük(nem rohannak tapadnak, hanem csak vannak)

Így jelenleg van 3 ilyen is akikkel amúgy értelme se lenne foglalkoznom, de legalább tetszik és viszont, alkalmanként összejárnánk, ami ugye nekem nem sok mindent nyújtana(mégcsak nem is barátság extrákkal), legalább kapok néha ölelést, megélhetem hogy nő is vagyok, tetszhetek vkinek, mosolyog rám vki, megcsókol vki stb. amiket másképp nem kapok.


Vagy hogyan lehet az egészet másképp csinálni hogy ne legyek magam előtt kb egy szánalom?



#lealacsonyodás
ma 07:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Igen, ezek nagyon elkeseredett gondolatok. Nem lenne javasolt belekezdeni ilyenekbe, ha most úgy érzed, megbánnád később.


Ilyenkor érdemes inkább magadra koncentrálni, fejlődni, járj el, ne menj haza munka után. Legyen az család, barátok, edzés, tanfolyam, másodállás is lehet, bármi.

Lényeg, hogy szakadj ki ebből a körforgásból, ami most ide züllesztett ezekhez a gondolatokhoz.


Idő kell...


Nőként azért persze, könnyen kaphatsz szexet, csak így tényleg semmi értelme, ha csak egy érzelmi hullámvasútra ülsz fel velük... pokolból a mennybe, onnan nagyon gyorsan vissza a pokolba... ez nem járja, tényleg tönkretesz.

ma 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ennek semmi értelme, se egészségügyileg, sem lelkületileg nem egészséges.
ma 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
Miért tapadnának amikor nem is ismernek? Szex miatt? Vagy hogyan érted? Szexelj egyszerre mindhárommal én azt javaslom ha ennyire nem bírsz magaddal! Igazi lotyó attitűdöt képviselsz.
ma 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Hát aszexként vagy nemtelenként élni se vmi egészséges nekem. Már azért vagyok igy lesüllyedve is.

De valójában kapcsolat tényleg nem is kéne, hogy egy pasira dobjak ki éveket úgy, hogy mégcsak nem is volt vele jó lenni, vagy úgyis vége lrsz ezzel is.

Nem akarom az éveimet ilyen egyekre értelmetlenül elpazarolni a tovabbiakban. Parkapcsolatot nem keresek. Köszöntem, nem kérek belőle többet.


De az se allapot hogy ugy éljek tovább mint vmi nemtelen.

ma 08:09
 5/17 A kérdező kommentje:
3# nemtom, az exeim speciel tapadtak. Tele vannak tűzzel. Nem vagyok hozzászokva olyanokhoz akiknek az is jó ha találkozunk meg az is ha nem, meg az is ha csak később, meg az is ha hamar és így élnek hogy mindegy. Hisz ja nem is ismer. Meg ugye értelme se lenne pl távkapcs, vagy teljesen más élete van mint nekem, nem is passzolnánk az életben egymáshoz.
ma 08:11
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"de legalább tetszik és viszont, ... legalább kapok néha ölelést, megélhetem hogy nő is vagyok, tetszhetek vkinek, mosolyog rám vki, megcsókol vki stb. amiket másképp nem kapok."

Szerintem EMIATT igen.

Te nem az a típus vagy, aki hosszú évekig, évtizedekig teljesen jól elvan ilyenek nélkül. Nincs ezzel gond, teljesen természetes és egészséges, ne higgy azoknak, akik ezt (kapcsolat)függőségnek vagy bármi egyéb "betegségnek" próbálják majd címkézni. Hervadozni ráérsz öregasszonyként is. Amíg fiatal vagy, és amíg adódnak lehetőségeid, használd ki. Qrva szr a "nélkülözés", ha nem vagy olyan beállítottságú, akinek igénye sincs kb. semmire. Nekem úgy telt el a fiatalságom, és még mindig van hátra pár aktív évem (33 múltam), ebbe így csak belekeseredni és rommá frusztrálódni lehet. Ne járd az én utam, ha te nem kényszerülsz rá, én is csak azért teszem, mert nincs más lehetőségem, még ilyenekre sem kellenék, kizárólag annak az igazi legeslegalja kategóriának (gondolom, sejted, hogy kik, milyen förtelem alakok értendők ez alatt...).

ma 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem látsz ellentmondást saját gondolataidban?


"legtöbb pasi meg akikkel ismerkedem, alkalmi jellegű, mivel köze nincs az életemhez,...."


Nos csak szólok, hogy ez így szokott kezdődni. Más sem a családjából házasodik, egyszerűen idegen emberrel alakít ki megfelelő kapcsolatot, egymáshoz csiszolódnak stb..


" jelenleg van 3 ilyen is akikkel amúgy értelme se lenne foglalkoznom, de legalább tetszik..."


Elhordod mindennek őket, ilyenek meg olyanok, de lagalább tetszik. Akkor mi tetszik rajtuk, ha semmi közös, ha nem érdeklődőek, ha ahogy írod közötök nincs egymáshoz? Érdekesen állsz a dolgokhoz az biztos. Biztos a pasikban van a hiba? Mert te eleve így vagy beállítva, hogy mind szar, hogy úgyis vége lesz, úgyis megunod stb.. Így nem is fogsz kapcsolatot kialakitani az biztos mert ahhoz épp fordítva kéne beállítani magad. Ezek a közünk nincs egymáshoz és a többi zagyvaság egy förtelem. A tesóddal akarnál házasodni vagy mi? Mert azzal van közötök egymáshoz mással az ismerkedéskor még nem igazán csak aztán ezt kell alakítani.

Nekem nagyon nem szimpatikus ez a hozzáállás és nem csodálom, hogy ha ezt érezteted a pasikkal akkor nem igyekszik, nem tapad ahogy írod és idővel lekopik.

A megoldás magadba nézni és megváltoztatni a hozzáállásod, ha valaki tetszik azzal megpróbálni normális kapcsolatot kialakitani. Lehet, hogy nem az elsővel fog összejönni, ez így megy, de összejön. Nem tudom hány éves vagy de amit csinálsz azt még egy ideig tudod aztán egyedül maradsz. Persze ha neked ez jó akkor hajrá de nem hiszem mivel itt a kérdésed.

ma 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Én nem ilyen voltam. Szerelmes tipus meg kapcsolat monogámia párti.

Csak rájöttem hogy teljesen mást hittem én, mi egy kapcsolat es valójában mi egy kapcsolat pasikkal.

Az teljesen kizárt, hogy én még egyszer éveket pazaroljak el egyre. Meg olyan jó érzés úgy élni is hogy nem vagyok szerelmes, nem kötődöm senkihez. Szinte felszabadító érzés, olyan értelemben, hogy nem görcsölök semmin hogy mikor hív már fel, miért hanyagol, miért les másokat, hisz ott lesz egy másik harmadik aki engem les..


Meg nem egyedul vagyok ígyis hogy én párkapcsolatokban voltam illetve vegetáltam?

Meg most is..

ma 08:43
 9/17 anonim ***** válasza:
De ha meg így annyira tökéletes akkor mi a kérdés???
ma 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hogy van jobb megoldas ennél, vagy csak ez van..?
ma 08:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!