Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megoldás ha több pasit tartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás ha több pasit tartok az miatt, mert egy kevés?

Figyelt kérdés

Nincs egy kapcsolatom, barátom, de ha van is, az garantált, hogy nekem nem jó. (Nőzik, lelép, csak az elején van szerelem, kb 1-4 évig és a szexet is megutálom vele általában ennyi idő alatt már, mivel megváltoznak)

A legtöbb pasi meg akikkel ismerkedem, alkalmi jellegű, mivel köze nincs az életemhez, nekem se az övéhez, idegenek a netről, nem ismerősek, nincs egy közös hobbink pontunk, vagy törzshelyünk társaságunk, jövőképünk se, semmi. Egyszóval közünk sincs egymáshoz vagy még értelmetlen távkapcsolat is, ritka találkozók az is macerásan jön csak össze, meg úgy tűz sincs bennük(nem rohannak tapadnak, hanem csak vannak)

Így jelenleg van 3 ilyen is akikkel amúgy értelme se lenne foglalkoznom, de legalább tetszik és viszont, alkalmanként összejárnánk, ami ugye nekem nem sok mindent nyújtana(mégcsak nem is barátság extrákkal), legalább kapok néha ölelést, megélhetem hogy nő is vagyok, tetszhetek vkinek, mosolyog rám vki, megcsókol vki stb. amiket másképp nem kapok.


Vagy hogyan lehet az egészet másképp csinálni hogy ne legyek magam előtt kb egy szánalom?



#lealacsonyodás
ma 07:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
54%
A pszichológusod mit mond erre?
ma 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Vajon egy pszichologusnak mindig csak tokeletes kapcsolatai voltak meg vannak..?vagy bárkinek is? Soha egy szakitás csalodás?

Barom.

ma 09:19
 13/36 anonim ***** válasza:

Nem igazán van jobb megoldás.

Persze majd jönnek azzal, hogy ne alacsonyodj le, bírd ki szépen évekig intimitás (nem "csak" szex), férfi-nő kapcsolódás nélkül, mi sem egyszerűbb, nem akkora tragédia az... Hát, bírják ki ők, ha nekik ez/ennyi az igényük.

Ahhoz, hogy ennél jobb legyen, szerencse is kell, méghozzá nem kicsi! Annak meglétére vagy hiányára pedig nyilván semmi befolyásod, nem rajtad múlik. Ha nincs szerencséd, akkor vagy ezek vannak, vagy a fonnyadás életed végéig. Vagyunk páran, akiknek ilyen lapokat oszt az élet, hogy két rossz közül kell kiválasztani a kisebbet/élhetőbbet, az meg eleve nem is játszik, hogy a jót. Aztán már a választási lehetőség is elvész, marad a semmi.

ma 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Pont ezt érzem.

három rossz van.


- egyedül vegetálás

- rossz kapcsolatban(vagy ami később lesz rossz)

- alkalmi kapcsolatokban többel


Negyedik választás akkor meg nincs. Ill a 4.meg az, hogy választásod sincs, mert már fonnyadt vagy, senkinek nem kellesz.

ma 09:51
 15/36 anonim ***** válasza:
Szerintem az a megoldás hogy lehet csupán egy emberrel is kielégíttetni magad, nem kell 3 különböző. De az az egy olyan legyen hogy tényleg csak szex és mást el se tudj vele képzelni (és ő sem veled), hogy rizikó se legyen.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

De akkor egytől "függök" csak.

Szoval ha nem ér rá, malmozhatok.

Kétlem hogy létezne aki egymaga tudna teljes ill nekem elég lenni.

ma 10:04
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen mi is a konkrét kérdés?
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Főleg, ha távolabbiak, ahogy írod. Az pedig nem mindenki számára megoldás, hogy helyben nézelődjön. Én ha jó nő lennék is, ebben a lepra kis falvacskában és környékén max. foglaltak között találnék olyat, akire igent lehetne mondani még csak szexkapcsolatra is.
ma 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Hogy van e más lehetőség arra hogy egy nő megélhesse hogy nő. Vagy csak a vagy párkapcsolat vagy szexkapcsolatok es kifújt ami ugye valojaban mindkettő egy f.s csak. Tehát jó választás az nincs jelenleg.


Csak kerdeztem nem e lenne csak en nem làtom esetleg.

ma 10:27
 20/36 A kérdező kommentje:

18 foglaltak általában túl hanyagolók még azoknál is jobban akik csak szexre mennek. Nekem eddig egyik se tudta elérni azt nálam hogy egyáltalán 2.randim legyen vele az 1.személyes talalkozáson túl.

Még egy 2.találkozáshoz is nagyon kevesek.

Jol se néznek ki kemia sincs bele se adnak semmit fel se tudnak izgatni se nincs bennük egy szikrányi tűz se, nem egy arra várt hogy na majd en ugrok rá. Tudod mikor..

ma 10:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!