Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megoldás ha több pasit tartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás ha több pasit tartok az miatt, mert egy kevés?

Figyelt kérdés

Nincs egy kapcsolatom, barátom, de ha van is, az garantált, hogy nekem nem jó. (Nőzik, lelép, csak az elején van szerelem, kb 1-4 évig és a szexet is megutálom vele általában ennyi idő alatt már, mivel megváltoznak)

A legtöbb pasi meg akikkel ismerkedem, alkalmi jellegű, mivel köze nincs az életemhez, nekem se az övéhez, idegenek a netről, nem ismerősek, nincs egy közös hobbink pontunk, vagy törzshelyünk társaságunk, jövőképünk se, semmi. Egyszóval közünk sincs egymáshoz vagy még értelmetlen távkapcsolat is, ritka találkozók az is macerásan jön csak össze, meg úgy tűz sincs bennük(nem rohannak tapadnak, hanem csak vannak)

Így jelenleg van 3 ilyen is akikkel amúgy értelme se lenne foglalkoznom, de legalább tetszik és viszont, alkalmanként összejárnánk, ami ugye nekem nem sok mindent nyújtana(mégcsak nem is barátság extrákkal), legalább kapok néha ölelést, megélhetem hogy nő is vagyok, tetszhetek vkinek, mosolyog rám vki, megcsókol vki stb. amiket másképp nem kapok.


Vagy hogyan lehet az egészet másképp csinálni hogy ne legyek magam előtt kb egy szánalom?



#lealacsonyodás
ma 07:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

12 - Te kértél tanácsot, és lebarmozod a válaszolót?

Gondolod, hogy ezek után fog neked még írni valaki?

ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Akik nincsenek lekotve k.félnek össze vissza vagy csak néha, na azokban már van potencia is mert ir hív hajt x km ről is ő aztán jön. Maga a hozzáállás is már húz felfelé "izgat" hogy annyira akar..
ma 10:33
 23/37 A kérdező kommentje:

21 mégis mit vár az aki pszichologusokkal példálózik? Mert egy pszichologus soha nem volt még szexkapcsolatban meg neki tokeletes az elete vagy töméletesen tud aszexen élni?


A női pszichologusoknak a pasimra folyna a nyála is.

(Exemmel volt igy hogy elmegyunk vmi parterápiára vagy mire ill ezt kamiztam neki (valojában le akartam rázni csak nem tudtam hogy mert zaklat..)erre a pszichologus meg asszisztensek neki álltak elájulni tőle merthát alfa másodállásban.)


Aki pszichologus gyerekek, annak kéne pszichologus..

ma 10:35
 24/37 anonim ***** válasza:

Kérdező.. 12es válaszodra:

A legtöbb ember át él csalódásokat, szakításokat. Ez így "működik". Én már sokat átéltem és mégis sok boldogságot kaptam és kapok most is a komoly kapcsolatban. Attól, hogy valakivel nem jön össze, akár többedszerre sem az nem jelenti, hogy soha nem fog vagy, hogy yen nincs. Nagyon kevés az a pár akik első párjai egymásnak és együtt maradnak örökre. Viszont minden kapcsolat és szakítás megtanít valamire, az új kapcsolatot már másképp építed, másképp keresel párt, jobban figyelsz dolgokra, megtanít az "élet" mi kell neked és mit tudsz nyújtani és ezzel egyre jobb és jobb kapcsolatot tudsz kialakitani, jobban ki tudod választani akivel érdemes belekezdeni. Persze sosincs garancia de ha te eleve így állsz hozzá ahogy írsz itt akkor te már eleve be vagy állítva a kudarcra. Ne is csodálkozz, hogy mindig el is jön.

ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Exem zaklatott es nane féle pszichologushoz jártam, hogy az istenbe kell ilyeneket lerázni hogy kb ne öljön meg, ha kidobom. Az exemnek meg mivel állandoan kontroll alatt voltam (jött utanam kovetett ellenőrzött)azt adtam be hogy párterápiára invesztáltam be magunkat mert en annyira szeretem őt. 🤣
ma 10:40
 26/37 A kérdező kommentje:

24

Nagyon sajnálom hogy elpazaroltam ilyenekre az éveimet. Nem érte meg.

ma 10:41
 27/37 anonim ***** válasza:
Nem jól választottál ezek szerint. Próbáld ne csak a külsőt nézni.
ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

sz.rbol nem lehet jol választani.

De nem is akarok választani.

Ha jó is, akkor kesobb lesz sz.r.


Millio az egyedülállo anya is. Mozaikcsaládosi is. Aztán itt nekem osztják pont ezek az ész.

ma 10:46
 29/37 A kérdező kommentje:
*észt
ma 10:47
 30/37 anonim ***** válasza:

"sz.rbol nem lehet jol választani."

És tényleg. Én nagyon irigylem azokat is, akik az ilyen jól kell választani szövegekkel jönnek. Nekik ezek szerint van/volt miből választani, és nem csak a szar meg a fos közül... Jó nekik!

ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!