Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha nagy valószínűséggel szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagy valószínűséggel szűz még a srác, akkor hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Nyilván ezt száz százalékra nem állíthatom, de (amúgy teljesen véletlenül) az exem is az volt, és pontosan ugyanúgy viselkedik a randikon, mint ő; már 4x találkoztunk eddig, de még csak egy félénk kis ölelés volt, meg 1-2x hozzá ért pl a vállamhoz, meg zavarban is van.

De nekem ez amúgy nagyon tetszik, szerintem nagyon cuki, meg az eddigiek alapján nagyon szimpatikus is.


Viszont nem igazán tudom, ilyen esetben, ti mit vártok srácok?

Az exemmel csak akkor történt csók, amikor felhívtam magamhoz, nem tudom, hogy ha ez nem így adódik, akkor mikor kezdeményezett volna, vagy azt várta vajon, hogy én lépjek valamit? Nem tudom, ezt nem kérdeztem meg utána.


A mostani srácnak adok azért visszajelzést, meg mindig mondom, hogy nagyon jól éreztem magam.

Persze nem baj amúgy, hogy lassan haladnak a dolgok.


tegnap 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Én magamból indulok ki (igaz nő vagyok és nem szűz már) de nekem fixen jólesne ha a tapasztaltabb fél kezdeményezne.Szerintem nyugodtan merj kezdeményezni.
tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mint egy normális emberrel:) Bár az én férjem még szűzen ( a kapcsolatunk legelején) sem volt ilyen félénk. Az első randit, azon az első csókot, aztán később a szexet is ő kezdeményezte anno. Biztos hogy több ez barátkozásnál a részéről?
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen, írtam is, hogy az exemmel is pont így volt.

Meg az elején még Tinderen beszéltünk is kettőnkről, meg szivecskét is küldött már pl.

tegnap 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!