Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagy a valószínűsége, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a valószínűsége, hogy egy pasi még 20 évesen szűz, akinek az egész eddig élete a tanulással (rettentően okos) és a versenysporttal ment el és ennyi idősen elég éretlennek tűnik?

Figyelt kérdés

Na jó, azért tud komoly is lenni... Feltételezhető ilyen életvitel meg viselkedés mellett, hogy kimaradt az életéből a barátnő?

(Csak azért kérdezem, mert egy ilyen pasival van dolgom, konkrétan hajt rám. Lehet, hogy azt hiszi, mert én meg elég energikus és nyitottnak tűnök, hogy tapasztalt vagyok, pedig még én is szűz vagyok lány létemre)



2015. dec. 11. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha kölcsönös a szimpátia, akkor hol a gond? Egy kapcsolatban (elméletileg) mindent meg kellene tudni beszélni és ez azért még eléggé alapdolog.


Beszélgessetek!

2015. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és szűz. bár azt mondhatnám, hogy a tanulás meg a versenysport miatt. :/ de az nem lenne igaz
2015. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Ezt hívják úgy, hogy lúzer, te "rettentően okos"...

30f

2015. dec. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan nem értem mi a probléma.
2015. dec. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy lúzerezd le őt, kíváncsi vagyok te ennyi idősen mit értél el az életben...fogadjunk, hogy a közelébe se jársz, csak irigykedsz, azok beszélnek így. :D Én nem rosszból kérdeztem csak kíváncsiságból.
2015. dec. 12. 08:27
 6/6 anonim ***** válasza:
hasonlo helyzetben voltam en is. a (mostmar masfel eve) baratom okos, es szorgalmas, es sportolt komolyan. engem pedig energikusnak, nepszerunek es csinosnak mondanak, azonban eletemben ket fiuval voltam egyutt, es mindketto rossz volt. utolag kiderult, hogy a baratom eddig egy lannyal volt egyutt parszor, de vele is kapcsolaton kivul. a szexben osszehangolodtunk, es nagyon jo, a problema ott van, h o nem elt meg kapcsolatban, es igy sokkal nehzebb minden... 21L
2015. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!