Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért válik szét Tinderen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik szét Tinderen, ha nem tudok WhatsApp-ot adni, hanem csak Instat?

Figyelt kérdés
Ma egy csávó írta, hogy adjam meg a számom és beszéljünk WhatsApp-on, de írtam, hogy nincs se Viber, se WhatsApp. Én tényleg nem használom. Felajánlottam az Instat , erre eltűnt a párjaim között. Szerintetek miért ????Megjegyzem nem Ő volt az első ugyanemiatt

ma 18:17
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
20. Azt te honnét tudod, hogy én ki és mi vagyok már bocs?! Azért mondom, mert nekem ez a véleményem és azért vagyok itt, hogy a saját kérdésem alatt elmondjam.😆 Nekem ez a fajta ostoba naivság, amit előadsz nagyon nem tetszik. Aki akar bárhol tud kommunikálni. Ha akar. A kommunikációs felületen semmi nem múlik, egyedül az akaraton múlik minden és ez bármivel kapcsolatban így van. Ennyi
ma 19:47
 22/23 anonim ***** válasza:

21: de azért ez fordítva rád is vonatkozik :D. "a kommunikációs felületen semmi sem múlik"

neki is lehet preferenciája, neked is, neki sincs rád erőltetni az akaratát, neked sincs. Joga volt lelépni.

ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem onlyfanset adj nekik legközelebb, ha a platform mindegy. 😅
ma 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!