Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért válik szét Tinderen, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válik szét Tinderen, ha nem tudok WhatsApp-ot adni, hanem csak Instat?

Figyelt kérdés
Ma egy csávó írta, hogy adjam meg a számom és beszéljünk WhatsApp-on, de írtam, hogy nincs se Viber, se WhatsApp. Én tényleg nem használom. Felajánlottam az Instat , erre eltűnt a párjaim között. Szerintetek miért ????Megjegyzem nem Ő volt az első ugyanemiatt

ma 18:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A telefon az alap dolog, hogy fel tudjon hívni, nem a whatsapp.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom rengeteg olyan match-e van a pasiknak, hogy a csajok csak követőket gyűjtenek, nem is ismerkednek, ezért offolnak le.
ma 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Azért , mert sokan azt gyűjtenek, még vannak ,akik nem . Ezt az általánosítást el kellene már felejteni...
ma 19:22
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon sok a kamu fent, főleg instán. Én egy kis tinderes beszélgetés után azért szoktam pl whatsappra menni mert telefonszámmal kevésbé kamuznak az emberek, jobban lehet arra számítani, hogy komolyan gondolna egy találkozót és nem csak unalomból lóg fent.
ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező... nem mindenki a te lelkivilágodat fogja pátyolgatni, vedd figyelembe, hogy lehet van 30 másik opciójuk, nem kötelességük veled instázni. Ugye a férfiaknak is szokták írni, hogy fogadják el, ha offolják őket, te is csak fogadd el. Nem kell értelmesnek találni, vagy fairnek.

N

ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az ember társkeresőn azért óvatos. Pl. nem mennék fel én sem szobára első randin, még akkor is, ha tudom, hogy van olyan férfi, aki nem fektetne le, ha én nem akarom. A férfiak is lehetnek óvatosabbak. Ennyi. Vagy elfogadod. vagy lépsz.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Én is lehetek óvatos ,hogy nem adom meg a számom 8 db 2 soros üzenet után
ma 19:31
 18/23 anonim ***** válasza:

Igen, te is lehetsz. De értsd meg, hogy ő is lehet, és nem kötelező veled leállnia. Te meg szépen végiggondolod, hogy neked ez megéri-e. Neki is valszeg van több opciója.

Amúgy meg van telefonszámmentes üzenetlehetőség olyan is, ami nem követőszámgyűjtőnek ható, pl. email, Messenger.

ma 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
0 Ft-ért lehet sim kártyát rendelni bárhonnan... Azért azzal is simán lehet kamuzni. Sőt, lehet valakinek párhuzamos élete, függetlenül attól, hogy neked megad egy telefonszámot,másnak meg megad egy másikat 😆 Elég naiv, aki azt hiszi, hogy azért mert kap egy telefonszámot, már bentebb van az ismerkedéssel..Jórégen pont megadtam és elkezdte a bitcoin f@szságot... Persze a telszám mindenre garancia, jah nem 😆
ma 19:36
 20/23 anonim ***** válasza:
Most ezt miért nekünk magyarázod??? Ők nem mi vagyunk, ők így döntenek, kész, fogadd el, nem vagy elég érdekes. ha ha ha, nagyon vicces.
ma 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!