Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért kezdenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért kezdenek találkozgatni, randizgatni olyan nővel, akitől nem akarnak semmit?

Figyelt kérdés

Mondjuk találkozgat egy nővel 3 évig, de nem akar vele semmi komolyat. Az exéről mondta.

Velem is találkozgatott 1 évig, végül én szakítottam vele mert láttam hogy itt is ugyanez a helyzet.

Néha mondta hogy szeret, de nem voltak érzései.



ma 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nincsenek? Mást szeret?
ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 retektorta ***** válasza:
100%
Én pl. sok évvel ezelőtt, fiatal koromban azért csináltam ezt, mert töketlen voltam. Egyszerűen nem mertem átlépni egy határt, hiába tetszett a lány. Aki aztán megunta, és összejött mással.
ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A férfi 52 éves, elvált 10 éve, azóta csinálja ezt.
ma 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyszerű hülyítés, nem töketlenség. Nagyjából 4-5 randi elég, hogy az ember valami képet kapjon a másikról és eldöntse, hogy megpróbálja e vele vagy sem. A pasi nem akar párkapcsolatot, csak gyáva elmondani már az elején.
ma 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!