Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizok egy sráccal kb 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizok egy sráccal kb 1 hónapja kezdtünk el neten beszélgetni. 2 hete találkozgatunk de nagyon nyomul mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hete találkozgatunk, nagyon szimpatikus volt és már az elején azt éreztem hogy huhh nagyon tetszik nekem, aztán 2 hét után már kezd kicsit sok lenni. Már távlatokban beszél hogy milyen lenne ha együtt lennénk kapcsolatban meg kezdem elrabolni a szivét (2 hét után). Már ő benne lenne hogy együtt járjunk de mondtam hogy szerintem ez korai. Illetve már a szüleihez is áthívott vacsorára de nem mentem szintén azért mert korainak érzem. Nekem ez nagyon gyors tempó hogy közöljem vele ezt normálisan vagy ez rossz előjel ha ennyire hamar bele menne a dologba? Igazából tényleg nagyon tetszik a srác de ezzel a gyorsasággal elrontja.

Mondtam neki hogy haladjunk lassabban de szerinte ha túl sokáig húzom azt fogja majd hinni hogy nem akarok elköteleződni.



szept. 1. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem illetek össze, ez ennyi.
szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Szabadulj meg tőle.
szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

- Haladjunk lassabban.

- Ha túl sokáig húzod azt fogom majd hinni hogy nem akarsz elköteleződni.

- Nem Béla, nem erről van szó, csak mint mondtam, ez nekem kicsit túl gyors, szeretnélek jobban megismerni, mielőtt már családnak mutatnánk be egymást, meg kimondjuk, hogy együtt vagyunk. Szimpatikus vagy, tényleg nagyon tetszel, de ne rohanjunk ennyire előre. Bőven lesz időnk ezekre később.

szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Én 18 évesen voltam így. Nagyon tetszett a párom,de benne sokkal hamarabb kialakultak az érzelmek,amikor O mondta H szeretlek,szívem szerint annyit mondtam volna,hogy köszi 😅😂 aztán szépen lassan bennem is kialakult. Szerintem próbáld meg neki te is még 1x elmondani,hogy tetszik neked,jól érzed magad vele,nem szeretnéd abbahagyni az ismerkedést,ezért semmi szüksége rohanni. Te nehezebben nyilsz meg,nehezebben bízol,lassabban szeretnél haladni. Amúgy sem kell mindent megbélyegezni. Randiztok,elvagyok,gondolom nem ismerkedtek mással. Akkor miért kell kimondani,hogy együtt vagytok? Szülői házba meg én sem mennék 2 hét után, tök érthető szerintem.
szept. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha más gond nincs akkor mondd meg neki hogy ez lassabban működik.
szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki hogy haladjunk lassabban de szerinte ha túl sokáig húzom azt fogja majd hinni hogy nem akarok elköteleződni."


Kicsit ilyen érzelmi zsarolásnak hangzik...


Nem biztos, hogy erőltetni kell ezt a dolgot, ha nem ért a szép szóból. 2 hét után normálisak szerintem az érzéseid, nekem is gyors lenne.

szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam ilyen helyzetben. Én vele maradtam, de ahol tudtam, fékeztem őt a dologban. Fura volt, néha ijesztő, de nagyon sok jó is volt ebben, talán amiatt, mert az előző párom egy távolságtartó jégcsap volt.

Azóta a férjem, és nagyon boldogok vagyunk együtt. A csillagokat is lehozná nekem. Érzem most is a túlzott ragaszkodását, de olyankor finoman terelem a helyzetet.

szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!