Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha igen-t vagy nem-t mond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha igen-t vagy nem-t mond randin a rózsára a hölgy, sírni fogok, ez ciki?

Figyelt kérdés

már beszélgetünk, találkozgatunk egy ideje, valószinűleg el fog fogadni. A legközelebbi találkozóra rózsával adnám tudtára, hogy közös útra szeretnék lépni vele.


A probléma csak az, hogy én egy iszonyatosan rohadt kibe.....tt érzékeny pasi vagyok, 38 évesen is. Kb már mikor nemrég elhaladtam egy virágbolt előtt a rózsákra pillantva, már akkor kicsit könnybe lábadt a szemem... úgyhogy biztos, hogy akkor, abban a pillanatban akár elfogad, akár elutasít, sírás lesz a vége.

Nagyon ciki lesz? Mit csináljak? Mivel magyarázzam? Azonkívűl hogy homok ment a szemembe...


tegnap 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne rózsázz.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen kis viráglelkű vagy, akkor inkább kerüld az ilyen érzelgős helyzeteket, mert eléggé kiábrándító tud lenni.
tegnap 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Én az első randin sírtam a barátnőm előtt, de azért, mert szóba került egy elhunyt hozzátartozóm. Azóta többször is sírtam előtte és nem lettem ettől kevésbé férfi a szemében.


Kiábrándító lehet, ha minden apróság miatt sírsz, de ha ez indokolt és kimered fejezni az érzéseidet és jól fogadja a másik fél, akkor pedig kifejezetten jó is lehet ez.


De egy rózsa miatt ne sírj, az a kiábrándító kategória lenne

tegnap 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez... nem a rózsák miatt sírtam. Az érzésen, hogy ilyet fogok átadni
tegnap 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem kell rózsa. A legtóbb nő nem akar egy egész randin keresztül egy virágot hurcolni magával.
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ez elég gáz.
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!