Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amiota latott sirni nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amiota latott sirni nagyon maskepp viselkedik, ezek alapjan erdemes lepnem?

Figyelt kérdés

Tudom furan hangzik, megprobalom osszesuriteni erthetore a hosszu tortenetet!

Korulbelul majdnem egy eve elek kulfoldon, tavaly aprilis vege ota nem voltam otthon, igaz elotte is kint tanultam de az olyan kozel volt, hogy ha akartam ket ora alatt hazavezettem, de ez most teljesen mas mivel a vilag masik felen vagyok es egyebkent sem mehetek haza csak ugy. Nem is akarnek, es nagy bukasnak ereznem ha nem vinnem veghez amit magam ele tuztem, minden jol megy karrier szempontbol viszont honapok ota szorongok es aggodok egy csaladi problema miatt amit nem fejtek ki.


Ket honapja pontosan megismertem valakit, es ugy erzem ez teljesen komoly es mas, eddig szorakozgattam meg azt gondoltam meg mindig az exemet szeretem. Eloszor semmi extra nem volt, mondjuk nekem mindig ido kell, hogy kialakuljon sot eloszor mindig negativ velemennyel vagyok a nagyon jo nokrol aztan leszek szerelmes, ez mindig igy volt. Tehat megismertem, tobbszor talalkoztunk szerencsere de csak feluletesen haverkodtunk volt egy tavolsag. Viszont hamar atfordultam, hogy milyen humoros, jofej kedves stb.


Vegul mar csak miatta mentem kb honapja egy osszejovetelre ami naluk volt, ott is szar kedvem volt eleinte aztan sokat beszelgettunk, kerte folyamatosan hogy ismeteljek el egy szot es a kiejtesemen rohogott mert szarul mondtam, meg ilyesmi. Aztan kerestem a jeleket de semmi, neha szemeztunk nagyon picit de ennyi amugy massal foglalkozott utana mar. Mondtak meg, hogy nem jonne ossze feher sraccal, ugyhogy gondoltam oke akkor ez ennyi.

Ket hetig semmi, nem talalkoztunk sehol nem volt ott, en sem kerdezoskodtem de hal istennek ujra talkoztunk vegre, de en megint rosszul voltam foleg hogy aznap kaptam uzenetet otthonrol, persze rossz hirek es vegig azon kattogtam. Aztan valahogy elontott a magany, a rossz kedv, szorongas depresszio, minden letezo elmebaj muszaj volt kimennem a tetoteraszra ott nem volt senki, nagyon rosszul lettem. Sirtam mint az allat, nekem ez erzekeny pont nagyon. Aztan valaki kijott de nem lattam, megint kijott valaki de szerencsere nem jott oda senki, nem vagytam erre. Viszont o egyszercsak igen, nemtudom hogy miert jott arra vagy hogy miert jott oda egyaltalan, de leult mellem es egybol jobb lett valamivel. Elkezdett vigasztalni, kerdezte mi a baj, nagyjabol elmondtam normalisan, aztan kerdezgetni kezdett mindenrol, meg mondta, hogy nem gondolta volna hogy ilyen nehez nekem, o el sem tudja kepzelni ez milyen lehet, o biztos nem tudna ezt vegigcsinalni stb stb. Bocsanat hogy kirohogott multkor de nem akart semmi rosszat stb. De persze nem az volt a baj, tok nyilvanvalo, aztan beszelgettunk orakat kb csak mi ketten. Egeszen mas volt mar a vegere, meg azert en is megnyiltam mar, nagyon jo volt. Hat meg irhatnek 1000 sort hogy mi volt, a lenyeg ugyis most jon.


Tehat azota, teljesen mas velem, de nem ugy hogy tobbet talalkozunk hiszen azota se talalkoztunk csak ketszer. De mintha zavarba lett volna, nem volt olyan laza mint maskor, furcsan viselkedik alig nez a szemembe pedig nem o sirt elottem. Ha beszelek vele is furcsa, kedves meg mindenem rohog amit mondok vagy epp meg van feszulve kabe. Olyan furan is koszont el nem tudom hova tenni. Viszont mar kovetjuk egymast interneten es mar be van keszitve egy szoveg, hogy elhivjam valamerre... De nem kuldtem meg el, mert nem is tudom. Furcsa.

Volt egy rossz szokasom regen, ha nagyon tetszett valaki egyszeruen nem leptem, nem mertem mert feltem hogy ha elrontom akkor vegleg vege es nincs eselyem. Aztan mindig szivtam mert a nok mar csak ilyenek, eleguk lett gondolom es tovabb leptek. Nem szeretnem ezt nyilvan, de nem tudom nem tul korai-e ez meg?


2018. nov. 26. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem akarlak megbántani, de szerintem csak megsajnált. Most egy ilyen elveszett kutya féle vagy számára, aki felett anyáskodni kell. Ha nem akar többet találkozni veled, mint amennyit találkozik, akkor kétlem, hogy többet érezne irántad, inkább az, amit mondtam, hogy megsajnált valahol. De csak ennyi. Nem akar a hülyeségeivel még jobban beléd gázolni. Ennyiből tisztességes.
2018. nov. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem nem tudja, hogyan kellene viszonyulnia hozzád, hogy ne bántson meg véletlenül.
2018. nov. 26. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem akarlak megbántani de mi a jó istennek tanulsz ilyen írásképpel?
2018. nov. 26. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dornstadter ***** válasza:
36%

Ennyibol nehez komoly kovetkezteteseket levonni. De szerintem lepni mindig erdemes, hisz ki tudja, lehet viszonzasra talalnak az erzeseid. Ha nem probalod meg sosem tudod meg, hogy mi lett volna.


Viszont annyit azert leirhattal volna, hogy melyik orszagban elsz. Ugyan a nok mindehol nok de az adott orszag kulturaljatol, szokasaitol fuggoen hatalmas kulombsegek vannak viselkedesben. Nem mindegy, hogy Japanban, Indiaban, valamelyik afrikai vagy del-amerikai stb. orszagban vagy eppen. S akkor hatha olvassa valaki aki imeros az adott orszagba, es tud neked kicsit konkretabb velemenyt, segitseget irni

2018. nov. 26. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!