Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudnak udvarolni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak udvarolni a pasik?

Figyelt kérdés

Honnan veszik hogy nem kell meghívni a nőt semmire, sehova, mitől érzik ezek férfinak magukat egyáltalán ?

Én menjek érte kocsival, én rakjam fel a buszra, magamat hívom meg egy szelet süteményre is.

Virágot ne vigyünk nektek?



ma 07:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De. Amúgy tudnak. Meg kell őket keresni. Ne általánosítsunk, az én udvarlásomra még nem volt panasz.
ma 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi csak nőknek szoktunk udvarolni.
ma 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Az életképtelenség egyébként nem függ össze az udvarlással. A spórolás pl nagyon is az életképességet mutatja.
ma 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szart akarsz olyanktól, akik nem felelnek meg neked? Te vagy a hülye, ha ezek után kajtatsz. Hagyd meg ezeket a férfiakat azoknak a nőknek, akiknek ennyi is elég.
ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
28%
Punci popsi kell még a szátok.
ma 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Az az igazság, hogy a jól kinéző nőkre szeretnek költeni. A külsődön dolgozz sokat, mert jó külsővel tiéd a világ. Volt olyan pasim, aki az első 2 hónapban másfél milliót költött rám. Nemhogy egy sütit ne fizetnének😅
ma 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos ilyenek mindig vannak, de ez általában 1-2 randi alatt kiderül, hogy mennyit tesz bele a férfi. Aki nem olyan, attól érzékeny búcsút kell venni. :)


Viszont nekünk nőknek is kell hozni szerintem a szintet, ha udvarlást szeretnénk. Csak egy példát mondok, hogy egyik barátnőm is villámgyorsan leszedte a bulizós képeit, miután egy férfi valami rossz késdobáló kocsmába hívta meg első randira. Szóval szerintem jó, ha a külsőn is (például öltözködés), és a kommunikációban (például fotók magunkról) is azt hozzuk, hogy igényes randira vágyunk.

ma 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Mert nem akarnak. Ingyen puncira hajtanak. A legjobb randi az, ha te főzöl neki valamit. Poci tele, zacsi üres, pénze megmaradt.
ma 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8


Hát ez nagyon szomorú:(

ma 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok esetben a nők sem hagyják a felvilágosodás jegyében.
ma 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!