Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány szál virágot vegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány szál virágot vegyek?

Figyelt kérdés
Elhivtam egy lanyt randira (vacsora), es szeretnem megtudni hogy hany szal viragot illik/ kell vinni ilyenkor? mert tudom milyen viragot szeret, csak azt nem hogy hanyat kellene. elore is koszi
2010. nov. 3. 21:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
hát én példálul utálom a rózsát tehát nembiztos hogy jó választás én inkább a kedvencét vinném..ha orchidea akkor 1abból meg kis zöld mellé szépen megcsináltatva...
2010. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
huha... eltero velemenyek. erdeklodjem meg h tetszik e neki a rozsa?
2010. nov. 3. 22:03
 13/24 anonim ***** válasza:
hát én például utálom a rózsát tehát nembiztos hogy jó választás én inkább a kedvencét vinném..ha orchidea akkor 1abból meg kis zöld mellé szépen megcsináltatva...
2010. nov. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Én egy ehhez hasonlót kaptam.:)

[link]

itt az első.Annyira szép mégis egyszerű.

Vagy itt van pár, igaz esküvői csokor de ilyesmire gondoltam.Egyszerű mert csak a virágok vannak és semmi csicsa de gyönyörű.:)

[link]

2010. nov. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

szerintem ha nem is szereti a rózsát, ha tőled kapja akkor biztos gyönyörűnek fogja tartani. hogy lehet ilyet mondani h utálom a rózsát?! na mindegy ez más téma.

nekem nagyon is tetszik a "csicsa" ahogy valaki hívta, bár én nem annak nevezném, de a virágárusok olyan gyönyörűen és hamar el tudnak készíteni egyetlen szál virágot, hogy csak na:) egyébként bármit veszel értékelni fogja mert tőled kapta, az meg már neten keresztül is látszik hogy udvarias, kedves fiú vagy, élőben még inkébb fog látszani:)

első voltam

20L

20L

2010. nov. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek :) mar nagyon regota ismerjuk egymast, de meg soha nem gondoltam arra h randizzunk... remelem jol fog sikerulni. koszi megegyszer :D
2010. nov. 3. 22:18
 17/24 A kérdező kommentje:
xD nem birtam ki, szoval rakerdeztem hogy csak az 2 virag tetszik-e neki, es mondta h nagyjabol, de rozsa kizarva :))
2010. nov. 3. 22:24
 18/24 anonim ***** válasza:

Még jó hogy megkérdezted.:)

És mi mellett döntesz végül?

20/L

2010. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
ami lesz az árusnal :)) :P
2010. nov. 3. 22:42
 20/24 anonim ***** válasza:
Lényegtelen hány, csak mindig páratlan legyen. Miért? Nemtom, ez a szokás.
2010. nov. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!