Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen virágot vegyek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágot vegyek neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány, pénteken láttam először, szemeztünk, egyből belé estem. Reggel megláttam, és elhívtam randira, délután együtt voltunk, úgy néz ki, ő is kedvvel, bnője szerint egész nap rólam beszél.(Találkoztunk vele). Én 17leszek, ő 14lesz. Szeretnék neki virágot venni.. egy szál rózsát, vagy ilyesmit. Még nem volt barátja, és szerintem tetszene neki. Nem korai még? Milyen virágot vegyek?
2011. márc. 9. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
jah, ammúgy csak 1.000Ft-m lenne virágra.. Nem tudom, milyen árba vannak, nem vettem még virágot, csak cserepest.
2011. márc. 9. 20:53
 2/7 anonim válasza:
Szerintem a rózsa jó, és nyugi, nem túl korai.
2011. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Abból bőségessen kijön.
2011. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Moszuke ***** válasza:
vöröset és kijön olyan 400pénzből kb.. és hajrá:)
2011. márc. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vöröset mert az ha az ár érték arányt nézzük drágább. Rózsaszínt! A vörös elég akkor ha már szerelmet is akarsz vallani. :)
2011. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sziaa!:) A lányok IMÁDJÁK a virágot:D (a legtöbb:)ha rózsát veszel- ami nagyon jó ötlet- akkor szerintem még ne vöröset- az korai lenne, az a lángoló, szenvedélyes szerelem jelképe:) előbb szerintem valami másmilyet:)

[link]

például ilyesmit:) Én ehhez hasonlót kaptam a barátomtól első randira, és odáig voltam:)

Üdv, és sok boldogságot:)

2011. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fehér rózsát vettem, de csak a szirmot+kb 3cm-es szárral, így könnyebb "cipelni".

400Ft volt, a lánynak nagyon tetszett. Ő vallott előbb szerelmet.

2011. márc. 10. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!