Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen virágot vegyek ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen virágot vegyek ilyenkor (harmadik randi)?

Figyelt kérdés

A címben benne van a lényeg. Fontos még, hogy ugye tél van, tehát nem hiszem hogy bármilyen virágot kaphatok mostanában.

A helyzet pedig: harmadik randi, bejövünk egymásnak, ~20 évesek vagyunk.


Amit kinéztem, hogy jó lenne: fehér rózsa. A vörös még túlzás lenne, de már a fehér is a szerelmet jelképezi.

Lehet kapni ilyet pl? Ha nem, akkor helyette mit javasoltok?


2010. dec. 26. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, hátráltató tényező a tél... meg az is bakker, hogy hajnali 1 óra van, és ha 15 éves "taknyos" eszem nem csal, ilyenkor a virágboltok zárva vannak, úgyhogy most ne nagyon akarj venni semmilyen virágot.
2010. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Körúton oktogonnál van éjjelnappalos virágbolt, ha ünnepek alatt is nyitva van.

Ha nem rózsás, akkor vegyél neki óriás gerberát....

2010. dec. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jó, akkor hogy tisztázzuk: nem éjjel és nem is ma akarok virágot venni, hanem pár nap múlva.
2010. dec. 26. 01:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Denementolosat
2010. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
vegyél neki 30 deka párizsit, annak szerintem jobban hasznát veszi mint egy elpusztult növény szaporítószervének
2010. dec. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
dementorosat?:o
2010. dec. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
májasat
2010. dec. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, erre csak annyit tudok mondani, hogy majd kívánom, hogy ti is ilyen választ kapjatok, ha kérdeztek vmit. Közben meg azt se tudjátok mi az a Schimán csapat meg a Schönherz Qpa, de azért toljátok a szövegeiket. Aki legalább megpróbált válaszolni, annak köszi.
2010. dec. 26. 12:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem az éjszaka közepén tetted volna fel a kérdést, akkor talán értelmesebb választ kaptál volna. Egyébként én örülnék a fehér rózsának, azt nem tudom, hogy lehet-e kapni mostanában, nem túlzottan járok virágboltok közelébe, csak fájdítja a szívem. Egyébként volt már közöttetek valami testi kontakt?
2010. dec. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!